BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Į Lietuvą atvyksta žinoma žaliavalgė Viktorija Boutenko

Į Vilnių atvyksta žinoma žaliavalgė, gyvo/žalio maisto (raw food) aktyvi propaguotoja, perkamiausių knygų autorė VIKTORIJA BOUTENKO kartu su dukra Valya Boutenko. Paskaita-susitikimas vyks 2011 m. birželio 18 d. šeštadienį, 10 val. Vilniuje, Mokytojų namuose Vilniaus g. 39/6, Didžioji salė, 4 aukštas. Viktorijos šeima, gyvenanti JAV, gyvu/žaliu maistu pradėjo maitintis 1994 m. iškilus rimtoms sveikatos problemoms. Ši mityba padėjo atsikratyti negalavimų, susijusių su ligomis, tokiomis kaip cukrinis diabetas, aritmija, astma, artritas, viršsvoris. Apie tai išsamiai rašoma knygose: „Žalėsiai gyvenimui”, „Žaliavalgių šeima”, „Žalia mityba. 12 žingsnių link žaliavalgystės”, „Žaliųjų kokteilių revoliucija”, „Firminiai žaliavalgių šeimos receptai”.

Daugelį metų Viktorija užsiima sveikos mitybos tyrinėjimu. Ji keliauja po pasaulį, pasakodama savo šeimos istoriją ir moko žmones kaip pereiti prie mitybos, galinčios padėti išsaugoti sveikatą, puikią išvaizdą ir jausti neišsenkančią gyvybinę energiją. Viktorija moko kaip pasigaminti žaliuosius kokteilius, kuriuos pati sukūrė.

Jos mokymas remiasi naujausiais mokslininkų tyrimais, patvirtinančiais gyvo/žalio maisto privalumus prieš termiškai apdorotą.

Perėjimas į žaliavalgystę - daugiau nei viryklės išjungimas. Šis gyvenimo būdas įtakoja daugelį gyvenimo aspektų. Viktorija moko humaniško požiūrio į gamtą, vertinti kito palaikymą ir svarbą, bendraujant su bendraminčiais.

Šiuo metu Viktorija gyvena JAV, Ašlande, Oregono valstijose. Pietų Oregono universitete dėsto sveikos mitybos ir žaliavalgystės pagrindus.

Viktorijos dėka, daugelis žmonių atsikratė negalavimų, susijusių su įvairiausiomis ligomis. Susitikimo metu, Lietuvoje Viktorija prasitarė neišeisianti iš salės neatsakiusi į visus klausimus, pasidalins daugiamete patirtimi. Ji džiaugiasi, kad atvyksta pasimatyti su Lietuvos žmonėmis, juolab kad žinomas žalio/gyvo maisto judėjimo pradininkas Amerikoje lietuvis Viktoras Kulvinskas ir lietuvė Ann Wigmore kartu įkūrė Hipokrato Institutą.

Seminaro metu būsite vaišinami skaniausiais žaliaisiais kokteiliais.
Bus prekiaujama autorės knygomis ir kitomis Mijalbos leidyklos knygomis be knygyno antkainio.

Viktorijos svetainė www.rawfamily.com

Įkainis 50 Lt.

Registracija iki birželio 6 d. : gyvas.info@gmail.com, tel. nr: +370 65959919

www.gyvasmaistelis.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras