BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gegužės 31 d. - protestas prieš Putino branduolinę politiką

Gegužės 31 d. Rusijos prezidentas lankysis kaimyninėje Baltarusijoje. Baltarusija taps pirmąja valstybe, kurią aplankys vėl į valdžią Kremliuje atėjęs Vladimiras Putinas. Vienas iš pagrindinių vizito akcentų - Astraveco branduolinio projekto tolimesnė reklama. Baltarusija jau informavo, kad gegužės 31 dieną vyks už atominės elektrinės Baltarusijoje statybą atsakingų asmenų posėdis, kuriame dalyvaus ekspertai iš Rusijos. Labai tikėtina, kad posėdyje dalyvaus ir pats Putinas. Putino vizito metu taip pat bus oficialiai pradėti branduolinio reaktoriaus pamatų duobės kasimo darbai.

Kviečiame visus šį ketvirtadienį, gegužės 31 d., 12 val. susirinkti į protestą prie Rusijos Ambasados (skveras prie tvenkinių Latvių g. Žvėryne).

Registracija facebooke.

Pasakykime visų vilniečių vardu griežtą NE atominiams monstrams prie Lietuvos sienų! Mes nenorime naujo Černobylio prie Neries 40 km. nuo Vilniaus bei prie Nemuno 40 km. nuo Tauragės. Visi kartu piešime Vilniaus miesto evakuacijos planą ir įteiksime jį Rusijos ambasadai!

Į protesto akciją, kuriai gauti reikalingi leidimai, kviečiame visus - referendumo dėl Visagino projekto šalininkus ir referendumo priešininkus - Putino branduolinė politika vienodai atgrasi visiems.

Privalomojo referendumo iniciatyvinė grupė
www.UZreferenduma.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras