BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gandas: Aplinkos ministerija sumokės milijoną DELFI’ui už tylėjimą


Tarp ekologų kažkas paleido gandą apie tai, jog DELFI negali rašyti nieko blogo apie Aplinkos ministeriją, nes ši žada atseikėti DELFI’ui milijoną litų aplinkosauginio švietimo projektui.

Europos sąjungos sturtūriniai fondai iki 2011 metų aplinkosauginiams projektams įsipareigojo skirti 11 milijonų litų. Šiuos pinigus skirstys Aplinkos ministerija. Ir gande sakoma, kad jau yra suderinta, jog DELFI laimės finansavimą už milijoną litų aplinkosauginio švietimo projekto įgyvendinimui. Už tai DELFI žurnalistai ir redakcija turi nieko neigiamo apie Aplinkos ministeriją nerašyti.

Mažai tikimybės, kad gandas yra tiesa. Greičiausiai šis gandas yra tik dar vienas reklaminis triukas - viešųjų ryšių kampanija, tokia kaip buvo Tele2 akcija su nukritusiu meteoritu Latvijoje.

Galbūt taip norima tarp ekologų išreklamuoti Europos struktūrinių fondų paramą aplinkosauginiam švietimui ir sulaukti daugiau ir geresnių paraiškų paramai. O galbūt gandą paleido pati Aplinkos ministerija ar kokios verslo struktūros norinčios suaktyvinti ekologinį judėjimą. Juk dabar kai ekologija ateina į madą, tai ir verslas aktyviai dirbant ekologams ir šviečiant visuomenę gali gerai uždirbti.

Ekonaujienos.lt informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

Visai kuku2009-12-29 10:27

briedas. gandonešiai.

Povilas apie neteisingus faktus tekste2009-12-29 10:35

Vargšučiai abejotino populiarumo blogų savininkai puola į desperaciją ir paniką iki galo neįsigilinę į situaciją. Programa, kuri cituojama tekste, yra numatyta finansuoti nevyriausybinėms organizacijoms, o ne bendrovėms, valdančioms media kanalus. Taigi, vien ši logika aiškiai nurodo, kad jokie portalai negali dalyvauti teikdami paraiškas:). Antra, sumos, kuriomis finansuojami projektai, negali viršyti 400.000 LTL. O tai reiškia, kad ir turėdamas kilniausius norus, joks portalas negali gauti milijono:). Taigi, pats tekstas panašus į kliedesį pro miegus, susapnavus liūdną sapną. Be to, aš manau, kad geriau jau duotų kokiam delfiui, nei išdalintų dešimtims tokių, kurie kalba patys nesuprasdami ką. Tai labai neprofesionalu, todėl tai yra mano pirmas ir paskutinis komentaras šiame bloge.

tantrairanabele2009-12-29 11:44

Kiekviename gande būna bent dalis tiesos.
Ne paslaptis, kad įvairios valstybinės institucijos, politikai ar verslo organizacijos moka žiniasklaidos priemonėms, kad nepasirodytų neigiama informacija apie juos ir jų veiklą. tai yra šiuolaikinė cenzūra.

čiombė2009-12-29 12:20

Na, juk finansavimas skiriamas tris metus, tai milijoną galima pasiimti kasmet paimant po mažiau. Be to, galima jį pasiimti užrašius ne tiesiai ant DELFIo, o ant keleto delfiui “draugiškų” nevyriausybinių organizacijų. Kad niekas galų neatsektų. ;)

vaaiv2009-12-29 14:59

taip, NVO įsisteigti gali bet kas. Ir portalai nelygu uab`ui, Povilai. Yra portalų ir NVO ..

Rašyti komentarą

Tavo komentaras