BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gamta ir pojūčiai

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija tęsia pamokų gamtoje ciklą. Iš numatytų keturių renginių pirmasis, „Pavasaris miške, pavasaris ant palangės”, jau įvyko, šiuo skelbimu maloniai kviečiame į antrąjį - „Gamta ir pojūčiai”. Tai bus pamoka gamtoje aštrių pojūčių mėgėjams. Gamtojauta - daugeliui lyg neatrasta žemė. Daugelyje Europos šalių miesto gyventojai dažnai rengia keliones į gamtą, kurių metu mokosi pažinti gamtą uosdami, lytėdami, regėdami ar net skanaudami. Tokios kelionės vis populiaresnės. Visi mūsų pojūčiai atitrūkusiam nuo gamtos miestiečiui leidžia atrasti iš naujo, koks maloniai vėsus šaltinio vanduo, kaip aitriai kvepia pavasarį ievos, kaip po basomis kojomis pažinti ir atskirti žolę, akmenėlius, o pastabumo mokytis regint skirtingų spalvų gėlių žiedus pievose ar gebančius „pasislėpti” lapijoje vabzdžius.

Klausa leidžia mokytis atskirti paukščių giesmes, varliagyvių tuoktuvių garsus, skirtingų medžių šlamėjimą ar net išgirsti kaip auga augalai.

Jei norite patirti gaivių pavasario pojūčių pavasarinėje gamtoje Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia visus į pamoką gamtoje.

Pamoka gamtoje vyks 2012 m. gegužės 24 d., pradžia - 17.30 val., pabaiga - maždaug 19.30 val. Rinktis prie Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro (Džiaugsmo g. 44, Vilnius). Kviečiami dalyvauti visi: norintys patirti, pamatyti, pajausti.

Apranga - tinkama žygiui į gamtą (maždaug 2-3 km).

Užsiėmimas nemokamas!

Turinys

Susipažinimas

Pokalbis „Pojūčiai ir mes”

Kelionė su potyriais

Aptarimas

Užsiėmimo trukmė - apie 1,5 val.

Vedėjas - Almantas Kulbis,

Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras, Ekologijos ir aplinkosaugos skyrius, tel. pasiteirauti 8 698 73203.

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras