BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Energiją taupantys prietaisai


Reaguodama į naujausias vartotojų apklausas, liudijančias apie draugiškos aplinkai buitinės technikos poreikio augimą, buitinės technikos gamintoja „Electrolux” sukūrė ekologišką liniją „Green Range”, kurią sudaro energiją taupantys virtuvės bei skalbimo prietaisai.

Anot UAB „Electrolux” generalinio direktoriaus Deimanto Kirlio, stiprėjančios aplinkosaugos idėjos ir populiarėjanti eko mada nepalieka nuošalyje ir kasdienės buities - rinkdamiesi namų ūkio pagalbininkus, vartotojai vis daugiau dėmesio kreipia į jų „žaliąsias” savybes.

Naujausių „Electrolux” tyrimų duomenimis, net 70 proc. europiečių pirmenybę teikia draugiškiems aplinkai buities prietaisams ir siekdami prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo, yra pasiryžę keisti savo įprastus buitinės technikos atrankos kriterijus.

„Mūsų naujoji buitinės technikos linija ekologija susirūpinusiems vartotojams palengvins pasirinkimą - joje yra tik mažiausiu įmanomu poveikiu aplinkai pasižymintys prietaisai, tuo pačiu išsiskiriantys ir aukščiausia kokybe bei patraukliu dizainu“, - sako D. Kirlys.

„Green Range” linijos pasididžiavimas - skalbyklė bei indaplovė su specialia „Eko” programa, kuri leidžia sumažinti vandens suvartojimą net iki 50 proc., palyginti su dešimties metų senumo analogiškais prietaisais. Skalbyklės ir indaplovės ekologiškumą didina ir atidėto starto funkcija, kuri leidžia prietaisams dirbti pigesnio energijos suvartojimo tarifu (pvz. naktį). ). „Žaliajai” linijai taip pat priklauso pirmoji A energijos klasės džiovyklė su ekonomišku kompresoriumi bei padidinta izoliacija, užtikrinančia efektyviausią prietaiso darbą.

Linijai priklausančio itin tylaus dulkių siurblio „Ultra Silencer Green” 90 proc. korpuso pagaminta iš ekologiško perdirbto plastiko. Maža to, siurblyje yra įmontuotas novatoriškas 1250 vatų variklis, sunaudojantis 33 proc. mažiau energijos negu standartinis 2,000 W dulkių siurblys, tačiau tuo pačiu užtikrinantis tokią pačią siurbimo galią dėl specialaus dizaino ir konstrukcijos antgalio. Prietaisas yra išskirtinai tylus - sukelia vos 71 decibelo garsą, 7 decibelais mažesnį nei įprasti prietaisai.

„Green Range” linijoje taip pat yra naujos kartos šaldytuvas-šaldiklis, kuris leidžia sutaupyti iki 40 proc. energijos, palyginti su įprastais prietaisais. Linija siūlo ir viryklę su orkaite bei indukcine kaitlente, automatiškai prisitaikančia prie indų pločio ir taip užtikrinančią maksimaliai efektyvų karščio panaudojimą.

Electrolux informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras