BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ekologiškas Tymo turgelis Vilniuje

Tatulos programos vadovas Almonas Gutkauskas pyksta ir sako, jog negerai Tymo turgelį vadinti ekologišku. Taip yra todėl, kad čia prekes parduodantys ūkininkai nesertifikuoja savo produkcijos. O jei nesertifikuoji, tai ar gali vadintis ekologišku?

Tačiau turgelio lankytojai perkamus produktus noriai vadina ekologiškais. “Na, tai kas, kad nesertifikuoti, mes pasitikime ūkininkais ir tikime, kad jie tikrai ekologiškai augina”, - sako pirkėjai.

Tymo turgelyje galite rasti įvairių daržovių išaudintų ekologiškai: moliūgų, svogūnų, pastarnokų, cukinijų, ridikų, kopūstų, pomidorų ir kitų. Parduodami taip pat konservuoti grybai ir uogienės. Šalia uogienės galima nusipirkti sūrių, grietinės, duonos ir pyrago gaminių, medaus ir kitų bičių produktų. Tymo turgelyje galite rasti ne vien maisto produktus. Keli pardavėjai siūlo veltinio gaminius, grikių lukštų pagalves. Taip pat yra ekologiškos buitinės chemijos - skalbimo miltelių, indų plovikių, šampūnų…

Visi parduodami produktai užauginti Lietuvoje. Importinė yra tik buitinė chemija, tačiau ji turi sertifikatus. Sertifikatus turi ir pora tatuliečių ūkininkų atvykstančių į Tymo turgelį.

Tymo turgus kviečia ketvirtadieniais. Žiemą kiek anksčiau kol šviesu nuo 15-16 valandos. Prekyba vyksta kelias valandas net ir sutemus po jaukiomis lemputėmis.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Kestutis2013-01-07 17:34

Tymo turgelis, tai lenkijos turgus tik brangiau 3kartus. Didelis zmoniu apgaudinejimas. Jau geriau rinktis maxima. Ir vadinti ji ekologisku, kaip sake kolega A.G. apsurdiska.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras