BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Eko žaidimas “Rūšiuok”

„Rūšiuok” - tai projekto „Galvok žaliai” veiklos dalis. Eko žaidimo „Rūšiuok” tikslas - paskatinti žmones aktyviau naudotis mūsų spalvotais rūšiavimo konteineriais. Kuomet atliekos yra rūšiuojamos, jos galiausiai vėl atgimsta iš daug mažų detalių. Todėl simboliškai projekto dalyje „Rūšiuok” atliekos yra įvardinamos kaip trūkstamos detalės, nes šios trūkstamos detalės yra tarsi naujo būsimo daikto dalis.

Pasitelkiant šiandienines technologijas ir interneto tinklo galimybes, „Rūšiuok” tikslą bandoma pasiekti vizualiai perteikiant, kokia svarbi yra kiekviena mūsų rūšiuojama atlieka kuriant naujus daiktus. Tuo tikslu yra sukurtas internetinis žaidimas ir jį pristatantys filmukai, atspindintys tris pagrindinius rūšiavimo konteinerius: plastmasės, stiklo ir popieriaus.

Norint žaisti eko žaidimą „Rūšiuok” spauskite žemiau esančią nuorodą:

Tikimės, jog šių interaktyvių eko žaidimų pagalba žmogui pavyks perteikti naujų daiktų kūrimo proceso jausmą ir rūšiavimo aktualumą. Sekančiame etape, t.y. po eko žaidimo, žmogus turės galimybę pasinaudoti mūsų internetiniu žemėlapiu, kuris vadinasi „žAmėlapis”. Internetinio „žAmėlapio” tikslas - suteikti galimybę vartotojams savarankiškai pažymėti ir rasti žaliausias mūsų šalies vietas, tokias kaip:

*jau realizuota

* kur ir kokius galima rasti rūšiavimo konteinerius;
* kur jaučiamas didžiausias ir kokių rūšiavimo konteinerių poreikis.

(*taip pat planuojama)

* kur galima rasti metalo, popieriaus makulatūros, stiklo taros ar kitas supirktuves;
* kur galima rasti sveiko maisto parduotuves;
* kur yra gražiausi gamtos kampeliai poilsiui vasarą;
* bei lauksime jūsų pasiūlymų šiais kontaktais.

Tikimės, jog ši mūsų iniciatyva paskatins spartesnį rūšiavimo įgyvendinimą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Prie eko žaidimo „Rūšiuok” sklaidos galite prisidėti ir jūs. Čia galite rasti „Rūšiuok” logotipą skirtą spaudai arba internetui.

Jei vis dar nesupratote apie ką mes čia, pažiūrėkite paaiškinamąjį filmuką:

Žaidimo ir žAmėlapio autoriai Alius Levinskas ir Tadas Klainauskas
Daugiau informacijos: http://www.cechas.com

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras