BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

EKO rūsys laukia menininkų darbų

Iki lapkričio 30 d. Meno duobė ir Semiotinių tyrimų centras laukia menininkų darbų nuotraukų. Atrinkti darbai gruodžio 8 d. bus eksponuojami neįprastoje erdvėje - daugiabučio namo rūsyje, Vilniuje. Pagrindinis šios parodos tikslas - pasitelkus šiuo metu aktualią ekologijos ir rūšiavimo temą, menininkų kūrybiškumo galias, sukurti tiesioginį ryšį, dialogą tarp kūrėjo ir visuomenės.

Paroda-konkursas - puiki vieta menininkams tiesiogiai pabendrauti su vilniečiais, pristatyti save, o kartu ir pasidalinti patirtimi, aptarti aplinkosaugines problemas. Todėl visų autorių prašoma darbus kurti, konstruoti ar pagaminti iš antrinių žaliavų arba perdirbtų, panaudotų medžiagų, detalių, daiktų.

Į parodą atvykę žiūrovai turės galimybę išrinkti labiausiai patikusį jiems meno kūrinį. Nugalėtojas bus apdovanotas 300 Lt prizu.

Visus norinčius dalyvauti parodoje, tiek profesionalus, tiek neprofesionalius menininkus, kviečiame iki lapkričio 30 d. internetiniu adresu ekorusys@gmail.com atsiųsti darbo nuotrauką su aprašymu (pavadinimas, medžiagos, idėjos aprašymas).

Paroda yra Europos Komisijos remiamo Grundtvig projekto „Earth S.O.S. through Eco-Creativity” dalis. Skelbime esanti informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokį medžiagoje pateikiamos informacijos naudojimą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras