BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Eko Banga startuoja su eko naujienų rubrika radijo stotyje „Laisvoji Banga“

Informuojame, kad nuo rugsėjo 1 d. kiekvieną darbo dieną, 13:30 val. radijo stoties „Laisvoji banga” eteryje galėsite išgirsti Eko Bangos naujienas. Klausydami Eko Bangos laidų dar kartelį įsitikinsite, kad gyventi ekologiškai iš tikrųjų yra paprasta, kad ekologija prasideda nuo paprasčiausių kasdienių dalykų, pavyzdžiui, pasirinkimo į darbą važiuoti ne automobiliu, bet dviračiu.

Išgirsite globalias eko naujienas, eko politikos žinias, naujausias eko technologijas, naujienas apie augmeniją ir gyvūniją, išgirsite aktualius patarimus, kaip pakeisti savo buitį, kaip praktiškai priartėti prie sveiko ir ekologiško gyvenimo būdo ir pan. Laidas taip pat galėsite perklausyti ir www.ekobanga.lt bei www.laisvojibanga.lt laidų archyvuose. O išsamesnė tekstinė informacija apie radijuje pristatytas eko naujienas bus talpinama Eko Bangos tinklapyje.

Kviečiame prisidėti ir Jus prie Eko Bangos naujienų rengimo - siųskite informaciją (el.p. agne.norkeviciute@gmail.com), kuri Jums atrodo aktuali, įdomi ir vertinga pasidalinti su visuomene. Aktualias laike naujienas reikėtų siųsti bent savaitę iš anksto, kad jos galėtų būti tinkamu laiku transliuojamos eteryje.

Eko Banga tiki, kad Ateitis nėra prognozuojama, ji yra mūsų visų kuriama! Ir pradedame nuo savęs - jau šiandien!

Pirmoji laida rugsėjo 1d., 13:30, „Laisvojoje bangoje”.

Eko Bangos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras