BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seimo narys K. Masiulis: Linas Balsys atsisako pasakyti kas finansuoja jo vadovaujamą institutą

Trečiadienio vakare Lietuvos televizijos laidoje „Dienos klausimas” dalyvavęs viešosios įstaigos „Žaliosios politikos institutas” prezidentas Linas Balsys atsisakė atskleisti kas finansuoja jo vadovaujamą organizaciją. Į laidoje dalyvavusio Seimo nario Kęstučio Masiulio prašymą pasakyti kas finansuoja šią organizaciją, L. Balsys sakė: „mes esame viešoji įstaiga, kuri išsilaiko iš privačių asmenų aukų, iš projektų”, tačiau atsisakė konkrečiai įvardinti rėmėjus. „Referendumo klausimas yra svarstytinas, tačiau visuomenės interesas yra žinoti, kas yra referendumo iniciatoriai ir kas juos finansuoja.

Visuomenė turi žinoti kas finansiškai remia politines iniciatyvas lygiai kaip visuomenė nori žinoti kas remia politines partijas. L. Balsio vadovaujama viešoji įstaiga yra anaiptol ne vieša. Vos prieš pusmetį įsteigta organizacija turi 7 darbuotojus, buhalterę, biurą prestižinėje Vilniaus vietoje, šalia Gedimino prospekto, organizuoja konferencijas, akcijas. Vien šios organizacijos tinklapio kaina gali siekti 15 tūkst. litų. Kieno tai pinigai?”, - po laidos sakė K. Masiulis.

Všį „Žaliosios politikos institutas” yra įsteigtas 2011 metų gegužę. Jis yra referendumo dėl Visagino atominės elektrinės statybos iniciatorius.

Kontaktinis asmuo:
Prof. Kęstutis Masiulis
Tel. (8-5) 239 6636
Mob. tel. (8-698) 42190
El. paštas: Kestutis.masiulis@lrs.lt
Skype: kestutis.masiulis

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras