BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Eglės Jačkonytės knyga “Kiek pakelia sparnai”


Svetainės skaitytojams siūlome retą skaitinį - menininkės ir žolininkės Eglės Jačkonytės knygą „Kiek pakelia sparnai”. Prieš keletą metų dalis šių tekstų buvo publikuoti laikraštyje „Žalioji Lietuva” ir traukė skaitytojus ne tik turiniu, bet ir paslaptinga autoryste. „Eglė iš Paparčių”, - tik tiek būdavo parašoma po jais.

Vėliau rašiniai dingo. Laimė, ne visiems laikams: 2009 metais juos atskira knyga išleido leidykla „Naujasis lankas”. Tačiau tokiu mažu tiražu (200 egz.), kad ji, ko gero, nepasiekė knygynų - kaipmat ištirpo, tapo bibliografine retenybe.

Galbūt leidimas bus pakartotas. O kol tai bus, siūlome paskaityti čia. Autorės leidimas yra. Sužinojusi apie šį sumanymą, ji atsiuntė žinelę: „Jei tai atneš bent kiek šviesos - puiku, prašau”.

Susidomėję tikriausiai susižinos daugiau apie šių tekstų kūrėją, juolab kad dabar ji sparčiai garsėja.
Knygą iliustravo autorė.

Skaityti knygą:

1 dalis
2 dalis
3 dalis

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Algimantas2010-10-16 03:54

Nesimiega.Įlindau į interneta.Ačių už tai ką radau Eglės žodžiuose.Nors perskaičiau gal 10 psl.,bet butinai skaitysiu daugiau.Bet radau netiesą,todėl noriu iš karto pataisyti.
Miela Egle,medžiai nemėgsta kai juos apkabina.Šią klaidą kartoja nekalbantys “šventa medžių kalba” (pagal A. Baranauską).

Žilvinas2013-04-30 21:04

Šiuo metu knyga prieglobstį rado čia:
http://kiekpakeliasparnai.lt/

Rašyti komentarą

Tavo komentaras