BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dviračių žygis “Duonos kelias 2010″

Liepos 31 - rugpjūčio 1 dienomis (su nakvyne) kviečiame į tradicinį dviračių žygį “Duonos kelias -2010″. Maršrutas “Jokūbavas (Kretingos r.)-Katkai-Kėkštai-Kretingalė-Karklė-Giruliai-Baltijos pajūris”.

PROGRAMA

Liepos 31 dieną
10 val. susitinkame (tie, kas gali ir nori) Kretingoje prie katalikų bažnyčios (Vilniaus 2), kur aplankysime Ilgiausią žolynų taką, įsikūrusį bažnyčios bokšte, nusilenksime didžiajam žolinčiui J. Pabrėžai, sukalbėsime maldą prie jo kapo.
11 val. renkamės Jokūbave prie Aleksandro Stulginskio paminklo, iš kur išvažiuosime į dviračių žygį „Duonos kelias - 2010″ maršrutu „Jokūbavas-Katkai-Kėkštai (užsukam į misionieriaus Šulco sodybą susitikti su jo globotiniais iš viso pasaulio)-Kretingalė (sustosim kavinėje užkąsti)-Karklė-Giruliai”.
Apie 15 val. įsikursime sodyboje pas Ritą.
16-18 val. - maudysimės jūroje, ruošime laužą.
Nuo 18 val. vakarosime prie laužo, pagerbsime duoną,valgysime sudėtinę vakarienę, kursime labo rinkę (labirintą) ir ieškosime kelio į sielos ramybę, apsivalysime ugnimi, kalbėsimės su žvaigždėmis ir t. t.

Rugpjūčio 1 dieną
Po rytinės mankštos, maudynių jūroje bei rytinės žolelių arbatos kviesime į Jūros šventės renginius Klaipėdoje (savarankiškai). O kas to nenorės, grįš tuo pačiu keliu į Jokūbavą.

Mūsų šūkis „DVIRAČIAMS - DVIRAČIŲ TAKELIAI”
———————————
Registruotis e-paštu
fijastra@gmail.com, tel. 861804127

Žolinčių akademijos” informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras