BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Drugeliai ar ekonomikos augimas: Europa gali turėti abu!

Lapkričio 30 d. Europos aplinkos agentūra (EAA) paskelbė ketvirtąją Europos aplinkos būklės ir perspektyvų ataskaitą SOER 2010. SOER - tai EAA pavyzdinė ataskaita, leidžiama kas penkerius metus, kurios tikslas - suteikti informacijos apie Europos aplinkos būklę, tendencijas ir perspektyvas, taip pat priežastis, poveikį ir galimą atsaką.

SOER 2010 ataskaitą sudaro keturi pagrindiniai elementai: pagrindinių aplinkos apsaugos klausimų (klimato kaitos, biologinės įvairovės, žemės naudojimo, oro taršos, jūrinės aplinkos, vartojimo ir kt.) teminiai vertinimai kartu pateikiant svarbius faktus ir tendencijas, visuotinių tendencijų, susijusių su Europos aplinka, vertinimas, šalių vertinimai ir integruota apibendrinanti ataskaita.

Ši ataskaita išsamiai parodo kaip ir kodėl Europos aplinka keičiasi ir kaip mes prie to prisidedame. SOER 2010 ataskaitoje daroma išvada, kad visuotinis integruotų metodų taikymas transformuojant Europą į išteklius tausojančią ekologišką ekonomiką ne tik padės sukurti sveiką aplinką, bet ir paskatins gerovę bei socialinę sanglaudą.

Daugiau informacijos: http://www.eea.europa.eu/soer/journalists/for-journalists

Aplinkos apsaugos agentūros informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras