BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Doors of Doirani room – savanorystė ir ekologija

Doors of Doirani room - tai Graikijos ir Lietuvos projektas, skatinantis jaunimą prisijunti prie savanoriškos veiklos bei prisiimti atsakomybę už žmogaus daromą žalą gamtai.

Mes, trys lietuvaičiai, važiuojame į šiaurės Graikijoje esantį miestelį Kilkis, kur tris mėnesius (birželį, liepą ir rugpjūtį) darbuosimės Jaunimo informacijos centre - bendrausime su vietiniais, organizuosime įvairias aplinkosaugines veiklas, akcijas-atrakcijas, į kurias įtrauksime miestelio jaunimą (ir ne tik). Šitaip atkreipsime visuomenės dėmesį į ekologines problemas.

Doirani - ežeras miestelio kaimynystėje. Deja, ežeras sparčiai senka, o pagrindinė to priežastis - neatsakinga žmogaus veikla. Būtent todėl Doirani tapo šio projekto ašimi, apie kurią sukasi visos idėjos ir planuojamos veiklos. Juk pasirinkę konkrečią, kiekvienam bendruomenės nariui svarbią problemą, mes lengviau pasieksime kiekvieną iš jų ir informuosime apie aplinkosaugos svarbą.

Ką mes veiksime?

* kursime vaizdo klipus apie savanorystę ir ekologiją
* eksportuosime geruosius Lietuvos pavyzdžius
* rengsime Lietuvos ir Graikijos organizacijų, kuriose jaunimas gali savanoriauti, sąrašą
* dalyvausime Kerkini ekologijos festivalyje ir darbo stovykloje prie Doirani ežero
* prisidėsime prie Doirani ežero tyrimo
* propaguosime įvairius pasaulinius judėjimus (kritinė masė, greendrinks, freecycle, fairtrade)
* organizuosime aplinkosauginių filmų vakarus, aitvarų ir dviračių dirbtuves, muzikines improvizacijas miesto parkelyje, menines akcijas mieste
* ir…vasara juk ilga :)

Dėmesio, projektas jau įpusėjo. Kviečiame visus sekti naujienas ir pažiūrėti jau sukurtus trumpametražius filmukus projekto svetainėje:

http://doirani.krc.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras