BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dėl gyvūnų gerovės pažeidimų konfiskuoti gyvuliai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl gyvūnų gerovės pažeidimus Smilgių kaime, Kužių seniūnijoje (Šiaulių rajonas) ūkininkės J. M. ūkio gyvuliai perduoti kitam laikytojui. Pasak Šiaulių apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vedėjo Alvido Trilikausko, vietos gyventojai kreipėsi į seniūniją ir informavo apie kaime ūkininkės laikomus gyvulius (arklį ir ožką), kad šie yra nešeriami, kenčia šaltį. Patikrinimo metu nustatyta, kad ūkyje nėra nei pašarų, nei laikymo patalpų gyvuliams žiemos metu.

Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba su Kužių seniūnijos seniūne kreipėsi į Šiaulių rajono apylinkės teismą dėl pilietės J. M. ūkio. „Teismas patenkino prašymą ir priėmė sprendimą gyvulius perduoti kitam laikytojui. Šiandiena sprendimas įvykdytas”, - sakė A. Trilikauskas.

Šiaulių apskrityje tai trečiasis atvejis šiais metais kai konfiskuojami gyvuliai dėl jų gerovės nepaisymo. Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba dėl gyvūnų gerovės pažeidimų šiemet gavo 23 gyventojų skundus, iš kurių 14 pasitvirtino.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras