BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Darom‘09“ ir „Treenex.lt“ sodino medelius

Artėjant balandžio 18 dienai, kurią įvyks visuotinė Lietuvos švarinimo talka „Darom‘09“, saulėtą ir pavasarišką balandžio 4-osios rytą, akcijos organizatoriai sutiko partnerius ir svečius Vilniuje esančiame Lūžių parke. Renginyje buvo pristatytas vienas pagrindinių „Darom‘09“ partnerių – naujas socialinis interneto tinklalapis „Treenex.lt“, kuris pasodins po medelį kiekvienam, dalyvaujančiam „Darom‘09“.

“Džiaugiamės galėdami prisidėti prie akcijos. Su „Darom‘09“ žmonėmis mums yra visiškai pakeliui – ir jiems, ir mums rūpi aplinka, kurioje gyvena, tačiau mes jos nesistengiame radikaliai pakeisti ir paversti žalia. Siekiame mažais, bet reikšmingais darbais prisidėti prie aplinkos išsaugojimo,“ – sakė „Treenex.lt“ vadovas Rytis Laurinavičius.

Renginyje dalyvavo akcijos „Darom 2009“ draugas, stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas, Vilniaus savivaldybės atstovai, Lietuvos olimpiečiai – Romas Ubartas, Vida Vencienė ir kiti. Visi kartu jie pasodino keliasdešimt klevų, kurie, tikimasi, suaugę papuoš Justiniškes ir taps malonia atgaiva rajono gyventojams.

„Treenex.lt“ kiekvienam, užsiregistravusiam „Darom‘09“ tinklalapyje ir sudalyvavusiam balandžio 18 vykstančioje akcijoje ne tik pasodins medelį, bet ir sudarys galimybę virtualiai jį aplankyti. Tinklalapyje taip pat bus galima bendrauti su bendraminčiais, diskutuoti ekologijos temomis, organizuotis bendrai talkai ir panašiai.

Treenex.lt informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras