BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bus pristatytas Kauno miesto dviračių takų specialusis planas

Gruodžio 2 dieną, 14 val., Architektų namuose vyks Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos (KAUET) posėdis, kurio metu bus pristatytas Kauno miesto dviračių takų specialusis planas.

Kauno miesto savivaldybės administracijos ir VĮ Transporto ir kelių tyrimo instituto užsakymu buvo parengtas miesto teritorijos dviračių takų specialusis planas. Šio plano vieša eksplozija vyko nuo š.m. rugsėjo 7 d. iki spalio 2 d., kuomet gyventojai galėjo pateikti savo pasiūlymus. Spalio 20 dieną vyko viešas svarstymas su visuomene.

Vadovaujantis Vyriausybės patvirtintu Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašu, Kauno miesto savivaldybėje buvo išnagrinėtas rengiamo Kauno miesto dviračių takų specialiojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimo atrankos dokumentas. Atsižvelgiant į kitų išvadas, nuspręsta, kad parengtas dviračių takų specialusis planas neigiamų pasekmių aplinkai neturės, todėl strateginis pasekmių aplinkai vertinimas nereikalingas.

Į specialiojo plano svarstymą, kuris vyks Architektų namuose, kviečiami visi dviračių mėgėjai.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

dienamiegok2009-11-30 16:44

o, puiki žinia!

MTB2009-12-15 14:56

Ech, gal kadanors ir Šiauliuose bus kviečiami dviračių mėgėjai į tokius planų svarstymus, oj kiek turėčiau ko pasakyti. O dar skaitės kažkada, kad Šiauliai dviračių miestas… kuriame užtenka vienos rankos pirštų kad suskaičiuoti dviračių takus (iš esmės toks tėra vienas). Toli mums, labai toli, iki Danijos ar Estijos (Talino miesto) lygio, kur dviračių takai iš abiejų kelio pusių sudėjus prilygsta automobilių keliui, arba nemokamos dviračių saugojimo aikštelės, kurias saugo sargas…

Rašyti komentarą

Tavo komentaras