BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Briuselio madai Lietuva nepasirengusi

Perdegė išgirta naujoji, taupioji jūsų elektros lemputė? Užjaučiame: atsikratyti ja nepakenkus gamtai bei sveikatai nebus lengva. Žinoma, jei esate tvarkingas pilietis ir nemesite šios atliekos į šiukšlių dėžę ar pro automobilio langą.

Europos Parlamentas ir Taryba nurodė iki 2013 metų pašalinti iš Europos Sąjungos (ES) valstybių rinkos įprastas kaitrines elektros lemputes. Jau pernai parduotuvėse neturėjo likti 100 vatų galingumo kaitrinių lempučių. Šiemet bus išstumtos 75 W, 2011 metais - 60 W, o 2012 metais - 40 W ir dar silpnesnės kaitrinės lemputės.

Visą straipsnį skaitykite lzinios.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Už ekologišką ekologiją2010-08-10 16:45

Iš tikro yra ekonomiškų lempučių be gyvsidabrio, ir kas priima perdegusias lemputes irgi yra. Užsukite į Holos parduotuves, nusineškite perdegusias ar šiaip kaitrines lemputes ir dar nuolaidą už tai suteiks naujoms ekonomiškoms lemputėms be gyvsidabrio!

Jaunius2010-08-10 16:50

Yra ir ekonomiškų lempučių, kurios be gyvsidabrio yra ir kas priima lemputes perdegusias ar keičiamas kaitrines. Užsukite į Holos - dar nuolaidą gausite ekonomiškai lemputei už atneštą kaitrinę ar perdegusią

Rašyti komentarą

Tavo komentaras