BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Beveik kas antras kaunietis turi dviratį

Kauno miesto savivaldybė, skatindama miestiečius naudotis ekologiškomis transporto priemonėmis, kasmet gerina dviračių infrastruktūrą mieste ir kviečia prie to prisidėti miesto verslininkus. Savivaldybės atliktų apklausų duomenimis, Kaune yra maždaug 150 tūkstančių dviračių. Tai reiškia, jog dviratį turi beveik kas antras kaunietis.

Dviratininkų patogumui Kauno savivaldybė įvairiose miesto vietose yra įrengusi 118 dviračių stovų. Dar kelios dešimtys stovų yra įrengti verslininkų iniciatyva.

Daugiausia dviračių stovų įrengta miesto centre: Laisvės alėjoje prie Kauno valstybinio dramos teatro ir prie Miesto sodo bei Senamiestyje, Nemuno krantinėje prie amfiteatro. Nemažai stovų pastatyta ir prie Kauno miesto švietimo įstaigų. Taip pat dviračių stovais gali naudotis ir Zoologijos sodo lankytojai.

„Kaune kasmet daugėja dviračių entuziastų. Mieste turime daugiau nei 50 km ilgio dviračių takų. Dalis jų yra jau nusidėvėję, tad pasitarę su dviratininkų bendruomene, nutarėme šįmet didesnį dėmesį skirti takų remontui”, - teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras