BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Autobusai su specialiais laikikliais dviračiams laukia pirmųjų klientų

Šią savaitę į Kauno gatves išriedėję autobusai su specialiais laikikliais dviračiams laukia pirmųjų savo klientų. Kauniečiai nuo šiol gali autobusais ne tik pasiekti reikiamą stotelę, bet kartu vežtis ir savo ekologišką dviratę transporto priemonę. Ši paslauga yra teikiama 3-iojo maršruto autobusuose.

Maršrutas, kursuojantis tarp 2-osios ir Onkologijos ligoninės, yra vienas ilgiausių mieste ir važiuoja per visus didžiuosius mikrorajonus, centrą, kuriame gausu lankytinų vietų, įrengti dviračių takai.

Darbo dienomis miesto gatvėmis kursuoja trys, o šeštadienį ir sekmadienį - du autobusai, turintys specialius laikiklius. Šie autobusai į stotelę atvažiuoja maždaug kas pusvalandį.

„Norintys autobusu vežti dviratį, apie turi informuoti vairuotoją. Tuomet jis išlipa ir įtvirtina dviratį. Vairuotojui grįžus į autobusą, dviratininkas turi sumokėti už važiavimą ir vežamą dviratį. Keleivis iš anksto turi informuoti vairuotoją, kurioje stotelėje ketina išlipti ir atsiimti savo dviratę transporto priemonę”, - teigė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Pasak P. Kero, siekiant užtikrinti saugumą bei taupyti laiką, įtvirtinimo procedūrą galės atlikti tik autobuso vairuotojai, kurie yra apmokyti tai padaryti.

Autobusų priekyje sumontuoti specialūs laikikliai vienu metu leidžia vežti 2 dviračius. Dviratininkams, norintiems pasinaudoti šia paslauga, reikia įsigyti papildomą važiavimo bilietą. Moksleiviams, studentams ar senjorams, besinaudojantiems nuolaidomis, už dviračio vežimą reikės mokėti visą kainą.

Informaciją apie laiką, kada važiuoja autobusai su laikikliais, galima rasti interneto svetainėje www.kvt.lt. (maršrutai pažymėti specialiu dviračio ženklu).

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras