BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Augalų svarba mūsų gyvenime, vegetarizmo privalumai ir trūkumai

Vasario 23 d. 17:30 val. 203 aud. ISM Ožeškienės g. 18, Kaunas vyks nemokamas seminaras Kauno gyventojams ir jo svečiams.

Seminaro tikslas - praplėsti visuomenės žinias apie augalų reikšmę ir svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime, suteikti galimybę iš arti susipažinti su diskusijas sukeliančia vegetarinės mitybos tema, užduoti klausimus. Seminarą ves patyrę šios srities specialistai: Danutė Kunčienė, Ksavera Vaištarienė ir Aiva Vaivarienė.

Danutė Kunčienė - „Žolinčių akademijos” prezidentė. „Žolinčių akademijos” kryptis - propaguoti žmogaus galimybes būti sveikais ir laimingais kuo mažiau teršiant gamtą ir savo kūną cheminiais preparatais.

Ksavera Vaištarienė - chemijos mokslų daktarė, docentė, daugybės knygų apie vegetarizmą ir sveiką gyvenseną autorė bei Lietuvos vegetarų draugijos prezidentė, daugiametė vegetarė.

Vaiva Vaivarienė - kardiologė ir homeopatė, vadovaujanti natūralaus gydymo centrui. Homeopate dirba jau 20 metų, iš arti susiduria su vegetarizmu, veganizmu ir žaliavalgyste - šeimos nariai daug metų propaguoja netradicinę mitybą.

Seminaro metu bus pateikiama informacija apie įvairių augalų panaudojimą tiek mityboje, tiek gydymo tikslais, supažindinama su vegetarinės mitybos pagrindais, moksliškai argumentuojami vegetarizmo, veganizmo bei žaliavalgystės privalumai ir trūkumai.

Junior Chamber International (JCI) - tai trečia didžiausia visuomeninė organizacija pasaulyje. JCI įkurta prieš daugiau kaip 80 metų. JCI nariai - jauni ir iniciatyvūs 18-40 metų įvairių sričių profesionalai. JCI misija - suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.

Kauno Europos informacijos centras - Europe Direct priklauso 10 Europos informacijos centrų - Europe Direct Lietuvoje - ir 484 Europos Sąjungoje tinklui, teikia nemokamą informaciją apie ES, ES politikas, institucijas ir Lietuvos integraciją į ES tiesiogiai ir organizuodami renginius.

,,Žaliasis projektas Europai” skirtas visiems jauniems, aktyviems, neabejingiems ekologijai žmonėms. Projekto organizatoriai ir savanoriai rengia atvirus, nemokamus seminarus Kaune ir Vilniuje, veda ,,Žaliąsias pamokas” mokyklose ir organizuoja sportinį renginį - ,,Žalioji nuotykių trasa”.

Visus susidomėjusius kviečiame atvykti ir sudalyvauti seminare „Augalų svarba mūsų gyvenime, vegetarizmo privalumai ir trūkumai”

Seminaras nemokamas

REGISTRACIJA į seminarą:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDAwUDNaVWRYbGJCMmFhVVJ1cGxNYnc6MQ

Daugiau informacijos: www.zaliasis.jci.lt , “Žaliojo projekto” Facebook puslapyje

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras