BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atspausdintas kalendorius 2010-iesiems „GAMTOS METAI“

Krintant snaigėms ar žvilgant rasos lašeliams ant rūke paskendusių pievų žolynų, skleidžiantis nuostabiam šilagėlės žiedui ar gelstant rudens lietaus plaunamiems beržo lapams, nė sekundei nesustodamas, neturėdamas nei pradžios, nei pabaigos, sukasi amžinasis gamtos ratas.

Ana, žiūrėk, paukštelis į eglės šakose susuktą lizdą deda kiaušinėlius, štai ten iš olos pirmąkart kyšteli įsidrąsinusio mažo lapiuko snukutis, o išvešėjusius žolyno lapus graužia smaragdinis vikšras, kad po savaitės kitos pakiltų ir džiugintų mūsų akį virtęs ryškiaspalviu drugeliu. Tūkstančiai, milijonai gyvybių knibždėte knibžda aplink, gyvena paslaptingą, dažniausiai mums nematomą gyvenimą.


Paskendę paviršutiniškame gyvenimo blizgesy, atitolome nuo gamtos, nepastebime ar tiesiog nenorime pastebėti to, kas aplink mus dedasi. Ir tik tie, kuriems pavyksta ištrūkti iš kasdieninės rutinos, kurie bevaises šėliones ar tuščią laiko leidimą iškeitė į norą pažinti ir suprasti gamtą, kurie šimtus ar tūkstančius savo laisvalaikio valandų leidžia stebėdami, pažindami gamtos pasaulį, gali įamžinti įspūdingiausias jos akimirkas ir tuo didžiu džiaugsmu pasidalyti su kiekvienu iš Jūsų.

Tyliai, virpėdami ore, krinta paskutiniai lapai, tarsi pranešdami, jog baigiasi gamtos metai, baigiasi tam, kad viskas vėl prasidėtų iš naujo. Jau laikas nuimti nuo sienos senąjį kalendorių ir pasikabinti naująjį, kuriame geriausi Lietuvos gamtos fotografai nuostabiomis nuotraukomis atskleidžia gamtos gyvenimą. Tikimės, kad šie vaizdai praskaidrins Jūsų kasdienybę, nušvies Jūsų namus, biurus, privers kitaip pažvelgti į mus supantį pasaulį.

Jau atspausdintas mūsų svetainės www.naturephoto.lt autorių nuotraukomis iliustruotas kalendorius 2010-iesiems „GAMTOS METAI”. Norėdami užsisakyti spauskite čia.

Leidyklos “Lututė” informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras