BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atidaryta gamtos fotografijų svetainė

Naujoje “Lututės” svetainėje www.naturephoto.lt rasite gausybę gamtos fotografijų. Pirmąjį svetainės gyvavimo mėnesį veiks tik ŽINDUOLIŲ albumas. Vėliau pradės veikti ir kitų gyvūnų, taip pat grybų bei augalų albumai.

NATUREPHOTO.LT - tai gyvosios gamtos nuotraukų archyvas, kuriame kaupsime daugumos mūsų krašto, taip pat užsienio šalių gyvūnų bei augalų nuotraukas. Vien Lietuvoje randama dešimtys tūkstančių rūšių, tad kiekvienai rūšiai atskiro albumo nekursime - albumus turės tik įdomesnės, fotogeniškesnės rūšys, kitos bus grupuojamos pagal gentis ar šeimas.

Kad svetainės apimtis nebūtų pernelyg didelė ir lankytojas galėtų lengvai peržiūrėti visas dominančių rūšių ar grupių nuotraukas, viename albume bus tik šimtas nuotraukų. Naujos, kokybiškesnės ir geresnės nuotraukos keis seniausias, mažiau vykusias.

Į svetainę nuotraukas galės įkelti visi fotografuojantys gamtą. Patikrinę, ar tiksliai nurodyta rūšis, svetainės administratoriai aktyvins tik geriausias, originaliausias nuotraukas.

Lankydamiesi svetainėje, galėsite ne tik žavėtis gamtos grožiu, spalvomis, bet ir sužinosite vieno ar kito įdomesnio kadro atsiradimo istoriją, fotografavimo aplinkybes, praturtinsite savo gamtos žinių bagažą skaitydami gyvūnų ir augalų specialistų komentarus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras