BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aplinkos apsaugos komitetas kreipsis į Generalinę prokuratūrą

Spalio 19 d. Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje buvo svarstomas klausimas „Dėl kalendorinio priemonių plano, kaip numatoma spręsti Vilniaus regiono komunalinių atliekų tvarkymo problemas, numatant terminus, priemones, lėšas ir rezultatus”. Posėdyje dalyvavo komiteto nariai, Aplinkos ministerijos, Vilniaus miesto savivaldybės, Kazokiškių bendruomenės atstovai. Kazokiškių bendruomenės atstovai informavo apie protestus vykusius prie Kazokiškių sąvartyno, policijos atliktus veiksmus protestuotojų atžvilgiu.

Aplinkos ministerijos Atliekų departamento direktorė Vilma Karosienė pateikė informaciją, kaip numatoma spręsti Vilniaus regiono komunalinių atliekų tvarkymo problemas, kad būtų sumažintas atliekų, vežamų į sąvartyną, srautas. Vilniaus miesto atliekų tvarkymo problemų sprendimo planus pristatė ir Vilniaus vicemeras Jonas Pinskus.

Komiteto posėdyje buvo iškeltas Vilniaus regioninio aplinkos apsaugos departamento š. m. spalio 18 d. išduoto Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo teisėtumo klausimas. Komiteto pirmininkas Jonas Šimėnas atkreipė dėmesį, kad komitetas neturi įgalinimų spręsti klausimo, ar naujai išduotas Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimas sąvartyno veiklai yra teisėtas ir pasiūlė dėl šio klausimo kreiptis į atitinkamas institucijas. Komitetas pritarė pasiūlymui šiuo klausimu kreiptis į Generalinę prokuratūrą ir prašyti pateikti išvadą, ar Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento 2011-10-18 išduotas Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimas Kazokiškių sąvartyno veiklai atitinka galiojančių teisės aktų nuostatas.

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras