BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akcija „Gyvuok, Gedimino prospekte!“

“Ekoinstitutas” kviečia kūrybingai protestuoti prieš Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą Gedimino prospekte leisti automobilių eismą, ir kviečia į gatvės akciją “Gyvuok Gedimino prospekte!” šį penktadienį, birželio 18 d. nuo 19 iki 20.30 val. tarp “Fluxus ministerijos” ir Lukiškių aikštės.

Mes manome, kad Gedimino prospektas gali būti “gyvas” ir be automobilių! Ar Tu manai taip pat? Jei taip - ateik į akciją, atsivesk draugų ir visi kartu parodykime, kiek daug įvairiausių dalykų galima veikti Gedimino prospekto erdvėje!

Akcija vyks jau šį penktadienį, birželio 18 d. nuo 19 iki 20.30 val. tarp „Fluxus ministerijos” ir Lukiškių aikštės. Kartu su “Fluxus” ministerija, laimikis.lt, eziukasvilniuje.lt ir gausybe draugų

- pūsime didžiulius muilo burbulus;

- stebėsime šokėjų pasirodymus;

- žaisime sportinius ir stalo žaidimus, šokinėsime per šokdynę, skaitysime knygas, spardysime kamuolį, kepsime ir užkandžiausime, juoksimės ir susipažinsime…

Ateik - kartu su draugu, kaimynu, močiute, šuniuku; atsinešk - pledą, kamuolį, kortas, knygą, kompiuterį, skėtį, šypseną, vakarienę, puodelį kavos, muilo burbulą, popierinį lėktuvėlį, kėdę, gėlės žiedą, ausinuką, apelsiną, balioną, tortą, šaukštą…Galiausiai - būk ir kartu pasakyk: “Štai taip atrodo iš tiesų “gyvas” Gedimino prospektas!”. Akcijos simbolis - žalias balionėlis.

Į akciją kviečia VšĮ „Ekoinstitutas”.

gyva.lt informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras