BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akcija “Už maistą be chemijos” (video)

Pagaliau galime pasidžiaugti, kad mūsų inicijuota akcija „Už maistą be chemijos” įsivažiavo. Pirmiausiai norime padėkoti visiems pasirašusiems ir padėjusiems išviešinti peticiją dėl baudų už nesaugių maisto produktų tiekimo padidinimą. Neseniai su mumis susisiekė keli seimo nariai, kurie inicijavo administracinės teisės pažeidimų kodekso siūlomas pataisas, o Sveikatos apsaugos ministerija pateikė „produktų saugos įstatymo” pakeitimo projektą. Trumpiau tariant, įstatymų pakeitimo projektai inicijuoti, dabar belieka rudenį atidžiai sekt įvykius ir pasistengt, kad įstatymai būtų priimti vartotojų naudai.

Antra džiugi žinia yra ta, kad pagaliau įgyvendinome ilgai lauktų socialinių reklamų, skatinančių skaityti produktų sudėtis, seriją spaudoje ir televizijoje. Mūsų interneto svetainę jau aplankė puse milijono žmonių arba kas trečias interneto vartotojas Lietuvoje, todėl norėjosi pasiekti tuos, kurie juo nesinaudoja. Visą pavasarį aktyviai ieškojome finansinių rėmėjų, kurie padėtų įgyvendinti akciją, tačiau pastangos nuėjo bergždžiai - visi į ką mes kreipėmės „labai palaiko „Sveiką vaiką”, bet, deja, niekaip prisidėti negali”.

Rankos buvo benusvirą, tačiau visai netikėtai prie mūsų prisijungė iniciatyvių žmonių komanda, kurie sutiko neatlygintai aukot savo laiką ir padaryt viską, kad socialinė akcija būtų įgyvendinta. Norime juos visus paminėti ir nuoširdžiai padėkoti.

Ciklopas” komandai, ypatingai Domui, padėjusiems sukurti video klipą ir spaudos maketus, režisieriui Ričiardui Matačiui už konsultacijas, Martynui Mickėnui už prožektorius apšvietimui ir operatoriui Vaidotui Digimui, sutikusiam sekmadienį su mumis prakaituoti iki 4 ryto, Pauliui Rymeikiui už idėjas ir tekstus, „Kino komandai” už montažą, „Roof sound” už įgarsinimą, „We do logos” dizaineriui Pauliui Zavišai už visko dizainą ir rankų modeliui Donatai, kuri net stipriai susirgusi nemetė darbo. Taip pat informaciniams rėmėjams, kurie visą vasarą kartu viešins pranešimus: „Moteris“, „LTV” ir „15min.lt

Ir štai ką pavyko padaryti:

1klipas:

2klipas:

3klipas:

Sveiko vaiko” informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras