BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ACORELLE – naujas ekologiškos prancūziškos kosmetikos ženklas Lietuvoje

ACORELLE prekinio ženklo filosofija yra gerbti Jūsų odą bei gamtą, todėl visi gaminiai yra natūralūs, juose nėra parabenų, sintetinių kvapų, naftos produktų, cheminių konservantų. Kosmetikos linija sertifikuota ECOCERT ir cosmeBIO sertifikatais.

Unikaliausia šio vardo linija - plaukų augimą mažinančios priemonės. Tai juodųjų triufelių ekstrakto pagrindu sukurta priemonių serija, efektyviai mažinanti nepageidaujamų plaukelių ataugimą, jų tankumą bei stiprumą. Ši priemonė naudojama po bet kokios plaukų šalinimo procedūros, o rezultatai matomi jau po pirmo naudojimo mėnesio.

ACORELLE taip pat siūlo Jums ir visą liniją ekologiškų depiliacinių bei po depiliacinių priemonių. Iš cukraus ir citrinos sukurti labai patogiai naudojami depiliaciniai vaškai bei nealergizuojančios alijošiaus pagrindu sukurtos depiliacinės juostelės, o po ne visai malonios depiliavimo procedūros ACORELLE pasiūlys Jums odą atgaivinti ekologiškais ramunėlių bei juozažolių pagrindu pagamintais aliejukais. Ramunėlės atgaivins bei nuramins odą, o juozažolės neleis įaugti plaukeliams.

Ekologiški dezodorantai-antiperspirantai, pagaminti BE ALIUMINIO DRUSKŲ, neutralizuoja nemalonius kvapus ir padeda išvengti bakterijų išplitimo, nesutrikdant natūralaus prakaitavimo proceso. Yra dviejų rūšių - gaivinantis su rožių vandeniu ir su plaukų augimą mažinančiu triufelių ekstraktu.

ACORELLE sukūrė pirmus ekologiškus kvepalus. Tai 6 išskirtinių, netradicinių aromatų kvepalai, turintys aromaterapijos savybių, įtiksiantys išrankiausiam skoniui. Kvepaluose nėra sintetinių molekulių, fatalatų, naftos ir cheminių gaminių, titruoto muskuso, parabenų.

ACORELLE - tai ateities kosmetikos vardas, intensyviai plečiantis prekių asortimentą, investuojantis į kokybę bei natūralumą!

Prekių galite įsigyti: ŠEIMOS VAISTINĖSE ir ekologiškų prekių parduotuvėje „Skonio Namai.

Platintojas - UAB „Lacrima

Tapkite mūsų draugais Facebook‘e.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras