Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-12-28

Rokiškio rajone į aplinką išsiliejo gazolinas

Publikuota: Tarša

Gruodžio 28 d. 7 val. ryto Rokiškio rajono aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai gavo pranešimą, kad Juodupės seniūnijoje tarp Bryzgių ir Jutkių kaimų iš naftos produktų transportavimo vamzdyno „Polockas - Ventspilis” į aplinką išsiliejo gazolinas. Naftos produktų transportavimas vamzdynu sustabdytas.

Nuvykus į avarijos vietą, nustatyta, kad naftos produktų teršalai susikaupė dirbamos žemės lauke, lomoje šalia naftos produktų transportavimo vamzdyno trasos. Pradėti avarijos padarinių likvidavimo darbai, suformuoti sulaikomieji pylimai iš grunto, siekiant lokalizuoti avarijos vietą. Teršalai į atvirus vandens telkinius nepateko, artimiausias melioracijos kanalas yra maždaug už 100 metrų nuo teršalų susikaupimo vietos. Kanale pastatytos sulaikomosios užtvaros. Dėl įšalusio grunto teršalai laikosi žemės paviršiuje.

Pirminiu vertinimu užteršta apie 30 arų teritorija, išsiliejo apie 20-30 tonų naftos produktų. Pradėti vamzdyno remonto darbai, organizuojamas teršalų surinkimas. Juodupės seniūnijos patalpose įvyko Rokiškio rajono Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Komisija įvertino susidariusią padėtį.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)


Atgal į: Rokiškio rajone į aplinką išsiliejo gazolinas