Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-12-29

Naujųjų metų sutiktuvės Verkių regioniniame parke

Publikuota: Renginiai, įvykiai

Lietuvos keliautojų sąjunga kartu su Pavilnių ir Verkių regioninio parko direkcija kviečia žygeivius ir visus, norinčius naujus metus pasitikti po žvaigždėtu dangumi, atvykti į Verkių regioninį parką prie šventiškai papuoštos eglutės ir liepsnojančio laužo. Naujųjų metų sutikimas vyks miško aikštelėje, netoli Verkių dvarvietės.

Gamtos ir žiemos mylėtojai gruodžio 31 d. 22 val. laukiami netoli Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos (Žaliųjų Ežerų g. 53) esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje (šalia arklidžių), nuo kur prasidės naujametinis pėsčiųjų žygis. Apie 1,5 val. pasivaikščioję po mišką, dalyviai keliaus į Naujųjų metų sutikimo vietą, prie eglutės ir laužo. Čia visi bus vaišinami „Snaigės” arbata.

Dalyviams pageidautina turėti fakelą ar žibintuvėlį, taip pat rekomenduojame pasiimti šiaurietiško ėjimo ar slidininko lazdas ir turėti simbolinę dovanėlę (vertė iki 5 Lt).

Daugiau informacijos:
Lietuvos keliautojų sąjungos prezidentas Algimantas Jucevičius, mob. 8 687 94 513
Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direktorė Vida Petiukonienė, mob. 8 614 95 522

Pavilnių ir Verkių regioninių metų direkcijos informacija,

Patiko (0)


Atgal į: Naujųjų metų sutiktuvės Verkių regioniniame parke