Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-01-25

Infomenas - kurk ir padėk gamtai!

Publikuota: Neišmesk-Panaudok


(C) Projekto organizatorių nuotraukos

Esi originalus? Niekad nestingi idėjų? InfoMenas – puiki galimybė parodyti ką sugebi! Tai akcija, kurioje gali dalyvauti kiekvienas iš jūsų, tereikia pasitelkti savo fantaziją ir iš kompiuterinės technikos sukurti originalų eksponatą.


Auskaras iš kompiuterio mikroprocesoriaus

Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto studentų atstovybė InfoSA pristato akciją InfoMenas. Tai galimybė parodyti savo išmonę ir neribotą fantaziją siekiant sukurti originalų eksponatą iš kompiuterinės (ir ne tik) technikos. Taip bus siekiama skatinti studentų kūrybiškumą panaudojant neįprasčiausias medžiagas. Akcijos finalas - stilizuota paroda. Kuo ji skirsis nuo kitų parodų? Visų pirma - darbai bus vienetiniai, pačių studentų šedevrai. O studentai ne iš kelmo spirti… kai nori, daug ką gali. Jei visgi fantazijos oazė - juoda praraja, akcijos metu surinkta technika bus atiduota perdirbti - ir gamta saugesnė, ir sava aplinka švaresnė.

Rankinė papuošta klavišais

Ką tau reikia daryti?

# Susirasti kokį nors nereikalingą prietaisą, įrenginį ar detales (klaviatūros mygtukai, maitinimo blokas, pelės laidas, LAN kabelio kištukas ar net visa dėžė, o gal ir CRT monitorius).
# Generuoti idėjas.
# Jei nesiseka, prašyti draugų pagalbos.
# Sukurti ką nors originalaus. (Pažiūrėk pvz.)
# Atnešti į studentų atstovybę adresu Studentų g. 69 - 121 iki kovo 1 d.
# Laukti sekantį mėnesį vyksiančios parodos ir apdovanojimų.
# Sekti naujienas www.istrink.lt
# ARBA, jei sunkiai sekasi kurti, atrink tai, kas nereikalinga, ir sumesk į žalius konteinerius ar priparkuok greta jų. Atiduosime perdirbti arba “perdirbsim” patys. Vieną iš konteinerių rasi Elektronikos rūmuose, o kito lokaciją stebėk www.istrink.lt žemėlapyje.


USB dėkliukas

Kas iš to? Suteiksi atliekoms naują gyvenimą, o sau nepaprastai smagų laisvalaikį. Ir gamta saugesnė, ir wall-e darbo mažiau… :)


Projektą organizuoja KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybė InfoSA


Atgal į: Infomenas - kurk ir padėk gamtai!