Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-11-29

Zigmas Vaišvila. Skubi informacija dėl referendumo parašų rinkimo ir pateikimo

Publikuota: Politika, Visuomenė

Nekreipkite dėmesio į klaidintojus ir gąsdintojus - po vakarykščio rezultato (pamatė, kad VRK-ai pateikta tiek parašų dėl referendumo skelbimo, kad santykinai nebelabai daug ir trūksta), o lapai vis tebegrįžta ir teikiami į VRK, sistema stresuoja. Labai suaktyvėjo elektroninis pasirašymas paskutiniąją parą.
Reikia tęsti tai.

Teigimas, kad elektroniniu būdu pasirašyti galima buvo esą tik iki šios dienos 10 val., yra sąmoningai klaidinantis. Nėra jokio teisinio pagrindo teigti, kad negalima pasirašyti taip visą šią parą, t.y. iki 24 val. Matyt, todėl dabar pradėta aiškinti ir suderinta, jog galima pasirašyti šiandien iki 22 val. Matyt, apsiribota šiuo laiku, kad paskutinius duomenis, gautus iki 22 val., dar galima būtų šiandien persiųsti į VRK.

Jei nespėsite pasirašytus lapus pateikti laiku organizatoriams, kviečiu pasitikslinus su organizatoriais telefonu dėl formalumų tvarkant lapus, pateikti sutvarkytus lapus su parašais ir vėliau organizatoriams arba patiems juos išsiųsti būtinai šiandien registruotomis Lietuvos pašto siuntomis tiesiai į VRK, o įrodymus apie išsiuntimą registruota siunta pateikite organizatoriams, sau pasilikdami registruotos siuntos kasos čekio kopiją ar užsirašę registruotos siuntos numerį.

Dar šiek tiek pasistenkime, kad būtume tikri!

Zigmas Vaišvila, Nepriklausomybės Akto signataras

Patiko (0)


Atgal į: Zigmas Vaišvila. Skubi informacija dėl referendumo parašų rinkimo ir pateikimo