Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-10-30

Pėsčiųjų žygis „Ekspedicija Aukštaitija II“

Publikuota: Renginiai, įvykiai, Visuomenė

VšĮ „Darom komanda Kaune” puikiai visiems žinoma, kaip pavasarinės tvarkymosi akcijos „Darom” organizatorė Kauno regione. Paskutinius kelerius metus komanda rengia ne tik tvarkymosi akciją, bet ir kviečia kauniečius bei draugus iš kitų Lietuvos miestų laisvalaikį praleisti gamtoje. Lapkričio 16-17 d. organizuoja žygį Aukštaitijos nacionaliniame parke ir kviečia visus norinčius prisijungti.

Praėjusį sezoną surengėme keturis ciklo „Ekspedicija Dzūkija” pažintinius žygius Dzūkijoje. Keliaudami pėsčiomis aplankėme Nemuno kilpų regioninį parką, Veisiejų regioninį parką, Dzūkijos nacionalinį parką bei Čepkelių gamtinį rezervatą, susipažinome su Marcinkonių kaimo gyvenimo ypatumais, žygių metu vaišinomės dzūkišku maistu.

Šį rudenį „Darom komanda Kaune” keliasi į kitą Lietuvos regioną - Aukštaitiją. Pirmoji mūsų pažintis su šiuo kraštu jau įvyko - lankėmės Krekenavos regioniniame parke. Per dvi dienas žygeiviai įveikė daugiau nei 70 km. atkarpą, keliaudami aplankė įdomiausius Krekenavos regioninio parko objektus, vakarus leido prie laužo smagioje bendraminčių kompanijoje. Lapkričio mėn. 16-17 d. kviečiame Jus į antrąjį žygį „Ekspedicija Aukštaitija II”, kurio metu lankysimės Aukštaitijos nacionaliniame parke. Keliausime dviejų „žiedų” maršrutu aplink Ginučius. Maršrutas veda per vaizdingiausias parko vietoves, aplanko įdomiausius lankytinus objektus: Ginučių vandens malūną, Ladakalnį, Šilininkų apžvalgos bokštą, Salų II etnografinį kaimą ir kt.

Norėdami pasidalinti savo patirtimi bei kitiems parodyti kiek daug nuotykių galima patirti šiek tiek pabėgus nuo miesto šurmulio kviečiame jus į tolimesnę pažintį su Aukštaitija.

Daugiau informacijos galite rasti Facebook paskyroje.

Aukštaitijos nacionalinio parko direkcijos informacija

Patiko (0)


Atgal į: Pėsčiųjų žygis „Ekspedicija Aukštaitija II“