Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-03-27

“Žaliasis kodas” kviečia dalyvauti antrajame etape

Publikuota: Ekologija, Media, Renginiai, įvykiai, Video


“ŽALIASIS KODAS” - tai laisvos formos vizualinių menų aplinkos apsaugos ir ekologijos konkursas. Jo dalyviai - visi tie, kurie nėra abejingi aplinkosaugos temoms ir nebijo savo požiūrio atskleisti visiems. Esi vienas tokių? Netylėk, dalyvauk, kurk, siųsk ir laimėk ypatingus prizus. Neribok savęs - vienodas galimybes laimėti turės piešiantys ir fotografuojantys, filmų kūrėjai ir grafikos dizaineriai.

Gal girdėjai, kad dėl mūsų sukeliamos klimato kaitos baltosios meškos greitai neturės kur gyventi, o kažkur tolimame vandenyne, kurio pavadinimo niekas tiksliai neprisimena, nyksta koralų rifai… Viskas labai įdomu ir graudu, bet taip toli, kad tavo tėvams ir draugams čia Lietuvoje vis tiek tingisi rūšiuoti šiukšles, nuo mašinos perlipti ant dviračio arba užsukti čiaupą, kol valosi dantis.

Bet Tau gi ne vis vien. Tai pabandyk įtikinti ir juos!

Kiekvienas žmogus galvoje turi žalią spynelę su kodu. Tik tada, kai tą kodą pavyksta iššifruoti, žalios mintys apie aplinkos saugojimo svarbą gali pasiekti smegenis. Mes kviečiame Tave iššifruoti tą kodą - rasti tinkamus vaizdus ir istorijas, kurios padės atrakinti Tavo draugų žalias spyneles ir paskatins juos susimąstyti apie aplinkos saugojimo svarbą.

Tai parodyk istoriją, kuri arčiau mūsų. O ne kažkur Šiaurės ašigalyje ar vandenyne, kurio pavadinimo net neprisimenam. Paaiškink jiems, kaip neatsakingas elgesys su gamta paveiks mus čia ir dabar. Ir ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad to išvengtume.

O dabar skaityk taisykles ir sužinok daugiau.

Konkurso taisyklės:

Kada vyks konkursas?

„Nejudančius” darbus (nuotraukos, plakatai, piešiniai) reikia pateikti iki 2010 m. balandžio 5 d., o „judančius” (trumpametražiai filmai, animacija) - iki 2010 m. gegužės 3 d.

Kas gali dalyvauti?

Konkursas skirtas visiems aplinkosaugai ir ekologijai neabejingiems kūrėjams.

Kokie reikalavimai darbams?

Konkursui teikiamų darbų forma nėra ribojama. Vieno darbo autorių gali būti ne daugiau kaip 3. Vienintelis reikalavimas vizualinių sprendimų turiniui - aiškios sąsajos su konkurso tema: aplinkosauga bei ekologija. Konkursui pateiktuose darbuose turi būti parodyta, kodėl elgtis atsakingai prieš gamtą yra svarbu (pačių konkurso dalyvių akimis). Pageidautina, kad konkursui siunčiami „nejudantys” darbai neužimtų daugiau nei 5 Mb vietos, „judančių” trukmė neviršytų 3 minučių, o juos autoriai talpintų „Youtube” platformoje bei atsiųstų nuorodą į jau patalpintą autorinį kūrinį.

Kaip bus renkami nugalėtojai?

Daugiausia dėmesio bus skiriama darbų originalumui, įtikinamumui ir gebėjimui pažvelgti į aplinkosaugos problemas „kitu kampu”. Taip pat bus vertinamas techninis darbų sudėtingumas ir jiems sugaištas laikas. Darbus vertins konkurso komisija, vadovaujama autoritetingų vizualinių menų atstovų. Nugalėtojai bus renkami atskirai „judančių” ir „nejundančių” darbų kategorijose.

Kokie prizai teks laimėtojams?

Laimėtojui atiteks kelionė į Europos Parlamento būstinę Prancūzijos mieste Strasbūre.

Kur siųsti darbus?

„Nejudančius” darbus bei „judančių” nuorodas „Youtube” reikėtų siųsti el.paštu konkursas@zaliasiskodas.lt

Kur rasti daugiau informacijos? Visa konkurso informacija skelbiama puslapyje socialiniame tinkle „Facebook” adresu: www.facebook.com/zaliasiskodas

O kokie prizai?

Laimėtojui atiteks kelionė į Europos Parlamento būstinę Prancūzijos mieste Strasbūre.

Tai jau antrasis “Žaliojo kodo” konkurso etapas. Pirmajame etape konkurso dalyviai buvo kviečiami rašyti žaliasias istorijas. Štai čia galite paskaityti pirmojo etapo nugalėtojų rašinius.

Jau yra atsiųstų ir antrojo etapo kūrinių. Juos galite pažiūrėti čia.

Parengta pagal “Žaliojo kodo” informaciją

Patiko (0)


Atgal į: “Žaliasis kodas” kviečia dalyvauti antrajame etape