Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-08-26

Žygaičių bendruomenės paneigimas dėl paskleistos melagingos informacijos

Publikuota: Kita, Skalūnų dujos

Trys Lietuvos piliečiai iš sambūrio „Būkime vieningi” paskelbė savo internetiniame puslapyje, kad jie kreipėsi į Rusijos ir Baltarusijos prezidentus dėl pagalbos kovoje su “Chevron”, kurios veikla gali užteršti žemės gelmes ir vandenį. “Vakarų ekspresas” ir kiti dienraščiai perspausdino šį kreipimąsi su antrašte “Žygaičių bendruomenė kreipėsi į Rusijos ir Baltarusijos prezidentus”, taip mesdami juodą šešėlį ant visos Žygaičių bendruomenės, kuri neturi nieko bendro su sambūriu „Būkime vieningi”. Tokios informacijos paskleidimas yra dezinformacija ir melas.

Mes, Žygaičių bendruomenės nariai, kategoriškai atsiribojame nuo šio melagingo pranešimo ir reikalaujame visus informacinius leidinius, kurie paskelbė nepatikrintą informaciją, skubiai išspausdinti jos paneigimą. Priešingu atveju mūsų bendruomenė kreipsis į teismą dėl informacijos, neatitinkančios tikrovės, paskelbimo minint Žygaičių bendruomenės vardą.

Jonas Nairanauskas,

Žygaičių bendruomenės pirmininkas

8 689 94666

Akcentai.info

Patiko (0)


Atgal į: Žygaičių bendruomenės paneigimas dėl paskleistos melagingos informacijos