Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-06-28

ŽŪR pirmininkas dalyvauja Copa-Cogeca prezidiumo posėdyje

Publikuota: Politika, Žemdirbystė

2013 m. birželio 27-28 d. ŽŪR pirmininkas Andriejus Stančikas ir Tarptautinio skyriaus vedėja Rūta Bičiuvienė dalyvauja Europos žemdirbių ir kooperatyvų organizacijos Copa-Cogeca prezidiumo posėdyje Briuselyje. ŽŪR pirmininkas taip pat susitinka su kitų naujųjų ES šalių atstovais ir aptaria žemės pardavimo užsieniečiams problemą.

A.Stančikas jau susitiko su Rumunijos, Vengrijos, Slovakijos, Lenkijos, Latvijos ir kitų šalių atstovais. Drauge ieškota galimybių pratęsti draudimus užsieniečiams įsigyti žemės ūkio paskirties žemę. „Šių šalių žemdirbiai aktyviai priešinasi žemės pardavimui užsieniečiams, jau kuriama ir iniciatyvinė grupė, kuri ieškos būdų, kaip šią problemą spręsti. Žemdirbiai supranta, jog žemė turi būti prieinama visiems, bet taip gali būti tik kai bus suvienodintos sąlygos visiems ES žemdirbiams ir jų perkamoji galia susilygins, tai yra, kai susivienodins tiesioginės išmokos” - naujienas iš Briuselio pranešė ŽŪR pirmininkas.

ŽŪR informacija

Patiko (0)


Atgal į: ŽŪR pirmininkas dalyvauja Copa-Cogeca prezidiumo posėdyje