Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-06-01

Vilniuje - pirmos baudos už numestas nuorūkas

Publikuota: Tarša

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo praėjusios savaitės jau baudžiami ne tik šiukšlintojai, netvarkingi augintinių šeimininkai, gyventojai, statantys transporto priemones ant žolynų, statybviečių savininkai ar girtuokliaujantys miesto viešosiose erdvėse asmenys, bet ir netvarkingi rūkoriai.

Vakar vidurdienį Europos aikštėje buvo pastebėta ir užfiksuota, kaip Vilniaus kolegijos ir Universiteto studentės-medikės, parūkiusios, numetė ant grindinio nuorūkas, taip pat pastebėtas jaunuolis, Kalvarijų-Žalgirio sankryžoje numetęs nuorūką. Šie asmenys pažeidė Vilniaus miesto tarybos 2008 m. liepos 16 d. sprendimu Nr. 1-582 patvirtintų tvarkymo ir švaros taisyklių 7.8 punkto reikalavimus - tai yra numetė ant žemės cigaretę. Jiems surašyti Administracinės teisės pažeidimų protokolai.

Praėjusią savaitę Gedimino pr.-Jakšto g. sankryžoje pastebėtam asmeniui, numetusiam gatvėje nuorūką, surašytas pirmasis sostinėje toks Administracinės teisės pažeidimų protokolas.

Rytoj, birželio 2 d., antradienį, 12.50 val. 116 kab. (Konstitucijos pr. 3) bus nagrinėjamos aukščiau minėtų pažeidimų bylos Vilniaus miesto savivaldybės Administracinės komisijos posėdyje. Komisija atsižvelgdama į lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes skirs baudas - pagal įstatymo nuostatas bauda gali siekti nuo 20 iki 2 tūkst. litų.

Nuo birželio 3 d. Vilniaus miesto savivaldybės tinklapyje www.vilnius.lt bus viešinama informacija apie pažeidėjus ir jiems skirtas baudas tinklapio skiltyje „Jie nepuošia mūsų miesto”.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)


Atgal į: Vilniuje - pirmos baudos už numestas nuorūkas