Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-04-02

Nauja knygelė vaikams apie meldinę nendrinukę

Publikuota: Knygos, leidiniai, Paukščiai

Kodėl paukščiai gieda? Ar visi pievos gyventojai reikalingi? Ką pasiimti ruošiantis į žygį? Kodėl paukščiai nyksta? Kaip tu gali išgelbėti meldinę nendrinukę? Naujoje knygelėje „Meldinė nendrinukė. Mažasis vadovas vaikams” jaunieji skaitytojai ne tik sužinos įdomybių apie šį giesmininką, bet ir ras įvairių užduočių, padėsiančių pažinti paslapingą pievų pasaulį.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad pievoje visos žolės vienodos, o paukščiai čiulba panašiais balsais, kurių neįmanoma atskirti. Išties paslaptingas gamtos pasaulis gali bauginti: tiek nežinomų gyvių, augalų, garsų ir reiškinių! Tačiau juk kartu taip maga pažinti, nustebti ir suprasti, o pakeliui dar sutikti draugų, patirti nuotykių bei išmokti naujų dalykų?

Jei ruošiesi jaudinančiai kelionei į gamtą, šis mažasis vadovas padės išmokti pažinti pievų paukščių pasaulį ir vieną iš rečiausių jo gyventojų - meldinę nendrinukę. Spalvingoje knygelėje gausu ne tik faktų ir istorijų, bet ir smagių žaidimų, laisvalaikio užsiėmimų idėjų ir patarimų, kaip savarankiškai stebėti gamtą.

Leidinį galima gauti atvykus į Baltijos aplinkos forumo biurą Vilniuje arba pavartyti internete ir atsisiųsti.

Teksto autorius - Almantas Kulbis, dailininkas - Paulius Juodišius. Knygelę, įgyvendindamas meldinės nendrinukės apsaugos projektą išleido Baltijos aplinkos forumas.

www.meldine.lt

Patiko (0)


Atgal į: Nauja knygelė vaikams apie meldinę nendrinukę