Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-03-01

Iniciatyvinė grupė „Už Lietuvą be GMO“ skelbia konkursą ženklui „Be GMO“ sukurti

Publikuota: GMO, Maistas, Renginiai, įvykiai, Visuomenė

Mon

Ieškomas unikalus, kūrybingas ir ryškus dizainas, kurio sprendimas bus naudojamas ant tūkstančių gaminių, pabrėžiant, kad maistas vis dar gali puikiausiai gyvuoti be genetiškai modifikuotų „inovacijų“.

Geriausias darbas laimės stilingą dviratį, o kūrinio fizinė išraiška padabins milijonus sūrelių, vyniotinių ir šakočių parduotuvėse ir mugėse. Be to, visi konkurso dalyviai bus apdovanoti ekologiška užrašų knyga-kalendoriumi.

Kiekviena/s konkurso dalyvis gali visiškai laisvai pasirinkti formuluotę, kurią apipavidalins konceptualiu simboliu: „Be GMO“, „Jokių GMO“ ar kitas - svarbu aiškiai pateikti idėją, kuri bus suprantama natūralesnių, sveikesnių produktų ieškantiems pirkėjams.

Konkursas nukreiptas ne į baimių skleidimą, o į teisę pasirinkti, vietinės ir natūralaus maisto gamybos rėmimą, ekologinio ūkio šalies įvaizdį.

Siųskite darbus mums tiesiai per FB arba el. paštu zali.vilnius@gmail.com

Prisidėk prie darnios kultūros plėtros!

Lietuvos žaliųjų judėjimas
Susivienijimas ŽALI.LT
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Renginys Facebook‘e.

Patiko (0)


Atgal į: Iniciatyvinė grupė „Už Lietuvą be GMO“ skelbia konkursą ženklui „Be GMO“ sukurti