Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-11-16

Susitikimas-paskaita “Kredito unija - demokratiškas būdas užsidirbti pinigų”

Publikuota: Ekologija, Kita, Renginiai, įvykiai

Turi žalio socialiai atsakingo verslo idėją, bet nežinai kur gauti pinigų? Nenori emigruoti, nori daryti “kažką”, bet nežinai, kur rasti bendraminčių? Nori kurti verslą, bet bijai stambių konkurentų? Kviečiame visus progresyviai mąstančius vilniečius į paskaitą-susitikimą su sėkmingai veikiančios kredito unijos “Pareigūnų kredito unija” vadovu Vytautu Baku. Susitikimo metu kalbėsime apie kooperacijos reiškinį, kredito unijų istoriją, dabartį ir ateities perspektyvas.

Lietuvos bankas neseniai paskelbė informaciją, kad Kredito unijose skolintis beveik du kart pigiau nei bankuose ir maždaug 20 kartų pigiau, nei greitųjų kreditų bendrovėse. Kartu su teisininkais, ekonomistais, verslininkais, profsąjungų aktyvistais atsakysime į klausimus, kodėl demokratija neįmanoma be tikrosios įmonių ir piliečių kooperacijos. Apžvelgsime sėkmingo socialiai atsakingo verslo pavyzdžius, aptarsime, kokias sąlygas siūlo Lietuvos kredito unijos, kokios yra smulkaus verslo kreditavimo, finansinių paslaugų, indėlių, debetinių kortelių sąlygos. Renginio metu pristatysime iniciatyvą “Eko kortelė”.

Kada: Lapkričio 21 d., 18.30, Vilniaus HUB
Adresas: Šermukšnių g. 6a, 3 aukštas, Vilnius, netoli Lukiškių aikštės, artimiausia nemokama aikštelė - prie CUP arba Forum Palace.

Pastato vieta žemėlapyje: http://binged.it/W0vrKp

Renginio organizatoriai: Pareigūnų kredito unija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus skyrius, VšĮ “Socialinių investicijų valdymo centras”.

Registracija Facebook’e:
http://www.facebook.com/events/131702230314462/

Patiko (0)


Atgal į: Susitikimas-paskaita “Kredito unija - demokratiškas būdas užsidirbti pinigų”