Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-03-08

Atspėk: koks paukštis?

Publikuota: Audio įrašai, Ekologija, Gyvūnai, Renginiai, įvykiai


Ornitologai kviečia dalyvauti žaidime “SPĖKIT”, kuris vyksta ištisus metus. Kiekvieną mėnesį pateikiamos nuotraukos ir/arba vaizdo, garso įrašai. Nuotraukos ir vaizdo įrašai specialiai parinkti neryškūs ar perdirbti, vaizduojantys paukščių būrį, ar tik atskiras jų kūno dalis, taip pat paukščių pėdsakus ar jų lizdus. Garso įrašuose (autorius Vidmantas Blažys) gali girdėtis ne vieno paukščio balsas arba sklisti pašaliniai garsai.

Kiekvienam dalyviui yra suteikiamos trys galimybės spėti. Taškai skaičiuojami sumuojant kiekvieno turo rezultatus (aktyviausiems ir geriausiems spėjikams išaiškinti), atskirai žymimas taškų vidurkis, surinktas ture (išsiaiškinant tiksliausią spėjiką).

Visi dalyviai kartą per metus turi teisę atsiųsti po vieną savo darytą nuotrauką, už kurią jie gali gauti 5 balus (jei, žinoma, teisingai atspės :) kas jų nuotraukoje pavaizduota).

Jei kurį nors paukštį įvardinsite neteisingai, sulauksite asmeninės žinutės su nurodytomis jūsų klaidomis ir galimybe pasitaisyti, todel NEDELSKITE ir atsakymus siųskite kuo anksčiau!

Tai puiki galimybė pažinti paukščius su profesionalų pagalba ir patarimais!

Visi maloniai kviečiami dalyvauti!

Naujausio turo klausimus bei detalesnes taisykles rasite www.ziedavimas.com puslapyje.

Patiko (0)


Atgal į: Atspėk: koks paukštis?