Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-06-29

Ramūnas Karbauskis: Privalomojo referendumo lapai bus pristatyti VRK liepos 17 d.

Publikuota: Atominė energija, Energetika, Politika, Visuomenė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga toliau sėkmingai renka parašus, kad būtų surengtas privalomasis referendumas galintis užkirsti kelią branduolinei energetikai Lietuvoje. “Esame išdalinę lapų daugiau nei 400 tūkstančiams parašų. Lapų dalinimas bei parašų rinkimo darbas bus vykdomas iki liepos 17 dienos. Atsakingai pareiškiame, kad minėtą dieną parašų rinkimų lapai bus pristatyti Vyriausiajai rinkimų komisijai”, - sako partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Pasak R. Karbauskio, Seime politinio sutarimo nebuvo ir šiuo klausimu balsavo tik 70 Seimo narių. Todėl būtina užtikrinti, kad visi Lietuvos gyventojai, o ne dalelė Seimo narių priimtų sprendimą Lietuvai istoriškai svarbiausiu klausimu.

“Metiniame pranešime LR Prezidentė išsakė poziciją, kad šiuo svarbiausiu Lietuvai klausimu būtinas politinis susitarimas. Jo Seime nebuvo pasiekta. Todėl kviečiu visus jungtis ir kartu rinkti parašus, kad visa tauta priimtų galutinį sprendimą naujos atominės elektrinės Visagine klausimu”, - tvirtino R. Karbauskis.

Privalomuoju referendumu piliečių norima paklausti, ar jie pritaria draudimui projektuoti, statyti ir eksploatuoti visų tipų branduolines elektrines Lietuvoje.

BNS

Patiko (0)


Atgal į: Ramūnas Karbauskis: Privalomojo referendumo lapai bus pristatyti VRK liepos 17 d.