Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-06-04

Kauną aplankė elektromobilių maratono „Talinas - Monte Karlo 2012“ dalyviai

Publikuota: Elektromobiliai, Renginiai, įvykiai

Šeštadienį vakare Rotušės aikštėje praeivių dėmesį traukė jokio triukšmo neskleidžiantys automobiliai. Per naktį pasikrovę elektromobilių baterijas, maratono dalyviai sekmadienį ryte pratęsė savo kelionę. Šeštadienį Kauną pasiekė 6 elektromobiliai. Vieną iš jų - sportinį „Tesla Roadster” vairavo žinomas lenktynininkas Stasys Brundza. Šalia rotušės vyko apdovanojimų ceremonija, kurios metu apdovanotas iki Kauno vedusį etapą laimėjęs iš senovinio automobilio „Pobeda” Estijoje perdaryto elektromobilio vairuotojas.

Šį sekmadienio rytą iš Kauno kartu su kitais elektromobilių maratono dalyviais išvažiavo ir Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Ekipaže kartu su miesto tarybos nariu Ryčiu Šatkausku važiavęs meras vairavo bendrovės „Elinta” specialistų perdarytą „Toyota Aygo”.

Kitu elektromobiliu „Mitsubishi i-MiEV” važiavo vicemeras Stanislovas Buškevičius ir mero patarėjas Tomas Grigalevičius. Kartu su jais vieną elektromobilių maratono ruožą, kuris tęsėsi iki Marijampolės, įveikė ir „Nissan Leaf” vairavęs Kauno miesto ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius.

Talino praėjusį ketvirtadienį prasidėjusio ir ateinantį sekmadienį Monako princo rūmų aikštėje pasibaigsiančio elektromobilių maratono dalyviai iš viso kirs dešimties valstybių sienas ir aplankys 29 miestus.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)


Atgal į: Kauną aplankė elektromobilių maratono „Talinas - Monte Karlo 2012“ dalyviai