Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-05-20

Unikalus tinkavimo moliu seminaras

Publikuota: Renginiai, įvykiai, Statybos, Visuomenė

Sveiki visi, ištroškę naujovių ir kokybiškų žinių! Į Lietuvą atvyksta labai nagingas tinkavimo moliu ir tadelakto meistras iš Amsterdamo Martijn Heinsius. Unikalios patirties galėsite pasisemti dviejų dienų praktiniame seminare. Išgirsite apie tinkų receptūras, savybes, apie jų apsaugą nuo išorinių veiksnių: lietaus, trinties ir daug kitų paslapčių paslaptėlių, kurias šis žmogus kaupė keliaudamas aplink visą pasaulį! Martijn’as dirba pasaulyje tarp natūralios statybos gerbėjų žinomoje įmonėje “Tierrafino”, gaminančioje natūralius tinkus, glaistus, marokietišką tadelaktą.

KODĖL VERTA APSILANKYTI:

  • Todėl, kad nežinau Lietuvoj nė vieno, kuris gali padaryti taip, kaip Jis. Ir nieks neturi žinių tiek, kiek Martijn’as.
  • Todėl, kad tai pirmoji galimybė Lietuvoje padaryti susitikimą su tarptautines klasės meistru ir Jums nereiks vykti į svečias šalis. Todėl, kad sutaupote ir laiko, ir pinigų, ir jėgų ieškodami teisingų žinių.
  • Todėl, kad įgytos žinios leis Jums patobulėti ir Jūs kursite sau, savo namams ir aplinkai grožį. Įgysite didesnį tikėjimą tuo, ką darote ir pasirinkta kryptimi.
  • Todėl, kad bendravimas bendraminčių rate pakelia sparnus kūrybai.

ir dar daug daug daug todėl, kad…

AKIMS PAGANYTI: www.tadelaktdesign.com
www.tierrafino.com

APIE MARTIJN HEINSIUS ANGLIŠKAI:

Martijn Heinsius is inspired by using natural materials like wood, stone, lime and clay because of the feel of these materials. He is specifically interested in combining the ancient materials with modern shapes. Martijn has been an employee of Tierrafino for the past 8 years. After having met Carl Giskes, the first to develop clay plaster and color in one, he invested much of his free time to get to understand the application of clay plasters and Tadelakt. For Tierrafino he does international sales, product development, technical support and gives workshops in the Netherlands, several European countries, the USA and in Saudi Arabia.

KADA ir KUR: 2012 m. birželio 29-30 d. Voskonyse, Vilniaus raj.

NUMATOMA DIENOTVARKĖ:

1 diena:
Atvykimas, registracija (įsikūrimas, arbatėle)
Susipažinimas, teorija. Pietūs. Praktinis darbas. Vakarienė, vakarojimas (gali būti ir su pirtimi)

2 diena:
Pusryčiai, praktinis darbas, pietūs, praktinis darbas, pavakariai, atsisveikinimas.

Seminaras anglų, vokiečių kalbomis (jis taip pat kalba olandiškai, čekiškai ir jau mokosi lietuviškai :))

Nakvynė ir buitis:

Seminaras vyks šiaudinuke, tad priklausomai nuo dalyvių skaičiaus nakvoti galėsite name. Kas norės - gali atsivešti palapinę. Yra tvenkinys - bus kur maudytis. Galite atvykti su visa šeima - tik praneškite apie tokį norą - kad paruoštume ir vaikišką tinkavimo programą! į kainą įskaičiuotas maistas. Duosime įrankius, pirštines, o darbo drabužius turėkite savo.

Kaina: 400 Lt.

Registracija: viktorija@siaudinukas.lt
tel. 8 675 89223

Renginys Facebook’e.

Patiko (0)


Atgal į: Unikalus tinkavimo moliu seminaras