Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-12-04

Steigiamas tatuliečių klubas

Publikuota: Renginiai, įvykiai

Visų dėmesiui - šeštadieninės Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės metu (2008-12-06, Vilniaus Mindaugo vidurinėje mokykloje), steigsime šios mugės lankytojų - ekologiškų produktų valgytojų - tatuliečių klubą

Šeštadieninės Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės metu (2008-12-06, Vilniaus Mindaugo vidurinėje mokykloje), steigsime šios mugės lankytojų - ekologiškų produktų valgytojų - tatuliečių klubą.

Organizuosimės paprastai. Pastovūs mūsų mugių lankytojai, galės paprašyti žodinės rekomendacijos iš mugės dalyvio (ūkininko su kuriuo bendrauja) ir po to su juo kreiptis į Tatulos programos vieną iš vadovų (kuris tos mugės metu budės).

Užpildžius prašymą, - ekologiškų produktų valgytojui - tatuliečių klubo nariui bus įteiktas metalinis Tatulos programos ženkliukas.

Vėliau bus rengiami klubo narių susitikimai - diskusijos.

O pirmas klubo narių susitikimas įvyks dar kitos Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės metu (2008-12-20), 10.00 val. Į šį susitikimą atvyks svečiai iš Prancūzijos su juos lydinčiais žmonėmis iš Lietuvos, kurie papasakos apie panašią patirtį Prancūzijoje (berods Prancūzijoje 2001 metais tokių valgytojų ratelių buvo tik vienas - dabar yra 500).

Almonas Gutkauskas, Tatulos programa

Šaltinis: www.organic.lt


Atgal į: Steigiamas tatuliečių klubas