Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-03-31

Alytaus regiono sąvartyne – atvirų durų dienos

Publikuota: Atliekos, Renginiai, įvykiai

Šį pavasarį sukanka 10 metų, kai Alytaus regione buvo pradėta kurti atliekų tvarkymo sistema. Pristatydamas per pirmąjį veiklos dešimtmetį nuveiktus darbus Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kviečia susipažinti su šia sistema ir šių metų balandžio 16-30 dienomis skelbia atvirų durų dienas Alytaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

Čia apsilankę pamatysite, kaip atrodo pagal visus aplinkosaugos reikalavimus įrengtas šiuolaikiškas sąvartynas, užsuksite į stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikštelę, išvysite, kaip žaliosios atliekos - lapai, žolė, šakos - virsta vertinga trąša - kompostu ir įsitikinsite, kad tai, ką buvome įpratę vadinti sąvartynu, per 10 metų tapo šiuolaikišku atliekų tvarkymo technologijų centru, nekeliančiu pavojaus aplinkai.

Atliekų tvarkymo sistema - tai ne tik konteineriai prie namų ir visuotinė rinkliava. Tai - daug laiko ir pastangų reikalaujantis procesas, kurio tikslas - kurti švaresnę aplinką, kurioje gyvename patys ir kurią paliksime kitiems.

Visus, kam tai rūpi, visus, kas nori žinoti ir pažinti, kviečiame registruotis tel. (8 315) 72 842 arba el. paštu info@alytausratc.lt ir atvykti į pažintines ekskursijas po šiuolaikiško sąvartyno teritoriją, esančią Takniškių k., Alovės sen., Alytaus rajone.

Išankstinė registracija būtina. Pavieniai asmenys į sąvartyno teritoriją neįleidžiami.

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Patiko (0)


Atgal į: Alytaus regiono sąvartyne – atvirų durų dienos