Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-03-29

Vilniaus meras A. Zuokas ir vicemeras R.Adomavičius susitiko su „Fortum Heat Lietuva“ atstovais

Publikuota: Atliekos, Energetika

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas ir vicemeras Romas Adomavičius šiandien susitiko su bendrovės „Fortum Heat Lietuva” atstovais, kurie pristatė savo planus Vilniuje statyti kogeneracinę jėgainę. „Kompanija planuoja investuoti į 50 MW elektrinio ir 110 MW šiluminio galingumo kogeneracinę jėgainę. Investicijų dydis siekia apie 200 milijonų eurų (690 mln. Lt.). Šie planai yra sveikintini, nes Vilniuje atsiras konkurencija šilumos ir elektros gamyboje. Skatiname visus projektus, kurie leis sumažinti šilumos kainą vilniečiams”, - sakė Vilniaus meras A. Zuokas.

„Lietuvos energija” ir bendrovė „Fortum Heat Lietuva” jau yra pasirašiusios ketinimų protokolą dėl investicinio projekto, kurio tikslas - kogeneracinės jėgainės Vilniaus mieste projektavimas, statyba ir eksploatavimas. Planuojama, kad bus naudojamos keturios kuro rūšys - biokuras, sausas dumblas, komunalinės ir pramoninės atliekos. Kompanijos naudojamos technologijos atitiks aukščiausius aplinkosauginius standartus, ką garantuoja įmonės patirtis šiame sektoriuje.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)


Atgal į: Vilniaus meras A. Zuokas ir vicemeras R.Adomavičius susitiko su „Fortum Heat Lietuva“ atstovais