Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-03-12

Antrasis Green Drinks susitikimas Vilniuje

Publikuota: Visuomenė

Antrasis Vilniaus Green Drinks susitikimas - 2009 kovo 12, ketvirtadienį, 20 val. naujame miesto bare “Alaus namai”, adresu A. Goštauto g. 8 (buvusi “Ritos slėptuvė”).

Tai galimybė tiems, kam rūpi arba kas dirba aplinkosaugos, ekologijos, darnaus vystymosi sferose susitikti neformalioje aplinkoje, be dienotvarkės ar oficialių pranešimų. Perženkite kuklumo barjerą ir inicijuokite pažintis, diskusijas, dalinkitės idėjomis.

Kas yra ir kas nėra Green Drinks, galite paskaityti oficialiame puslapyje paspaudę čia.

“Alaus namų” bare mums bus rezervuotas kampas - keletas stalų už baro (praėjus barą, sukite į dešinę). Čia rasite net dvyliką pilstomo tradicinio alaus rūšių, virto Lietuvos aludarių ir mažųjų daryklų iš vietinių žaliavų. Tokia produkcija reikalauja mažiau sąnaudų, jo gamyba ir transportavimas daro gerokai mažiau poveikio aplinkai.

Ir toliau susitiksime reguliariai, antrą mėnesio ketvirtadienį. Sekite šią erdvę bei svetainę http://gdvilnius.wordpress.com arba susisiekite: greenvilnius@gmail.com.

Green Drinks Vilnius informacija


Atgal į: Antrasis Green Drinks susitikimas Vilniuje