Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-09-28

Naujas filmukų ciklas apie pažangų energijos taupymą

Publikuota: Ekologija, Energetika, Video

Kokiomis savybėmis pasižymi pasyvusis namas, kaip sutaupyti naudojant saulės baterijas vandeniui šildyti, susigaudyti ekoženkluose, išsirinkti energiją taupantį prietaisą ir mažiau kenkti aplinkai gyvenant mieste? Atsakymai į šiuos ir daugybę kitų klausimų - trylikoje filmukų, sukurtų įvairiose Europos šalyse nuo Estijos iki Kroatijos. Naujajame videopasakojimų cikle - susitikimai su europiečiais, kurie dalijasi savo patirtimi apie energijos taupymą ir aplinkai draugišką gyvenimo būdą bei pažangios energijos taupymo idėjos.

Filmukus galima pasižiūrėti čia.

Užsukę į Baltijos aplinkos forumo Youtube svetainę rasite ir daugiau videomedžiagos apie jūros gamtą, vandens taupymą bei aplinkai palankų ūkininkavimą.

Žiūrėkite ir dalinkitės nuorodomis!

Filmukai sukurti įgyvendinant tarptautinį projektą „Nuo Estijos iki Kroatijos: Pažangios energijos taupymo priemonės būsto sektoriui Vidurio ir Rytų Europos šalims (INTENSE)”, kurį iš dalies remia Europos Komisijos programa „Pažangi energetika Europai”.

Išsamiau apie projektą: www.intense-energy.eu

Baltijos aplinkos forumo informacija

Patiko (0)


Atgal į: Naujas filmukų ciklas apie pažangų energijos taupymą