Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-09-27

Aplinkos apsaugos komitetas svarstys Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo įgyvendinimo eigą

Publikuota: Energetika, Politika, Renginiai, įvykiai

Rugsėjo 28 d. Aplinkos apsaugos komitetas, vykdydamas parlamentinę kontrolę, posėdžio metu išklausys informaciją apie Seimo VI (pavasario) sesijoje priimto Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo įgyvendinimo eigą (Seimo I r. 404 kab.). Pradžia - 10.20 val. Energetikos, Aplinkos, Susisiekimo ir Finansų ministerijų, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos atstovai pateiks komitetui informaciją apie šiam įstatymui įgyvendinti reikalingų įstatymų ir poįstatyminių teisės aktų projektų rengimą.

Iki šiol nei vienas lydintysis įstatymo projektas neregistruotas Seime, nors pagal Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymą visi jie turėjo būti parengti jau 2011 m. liepos 1 d.

Nuo 2011 m. liepos 1 d. jau galioja dalis Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo straipsnių, kita dalis įsigalios nuo 2012 m. sausio 1 d., tačiau iki šiol neaišku, ar bus spėta laiku priimti visus jo įgyvendinimui reikalingus teisės aktus.

Įstatymo įgyvendinimo problemos ir kiti aktualūs atsinaujinančios energetikos klausimai buvo aptarti ir š. m. rugsėjo 23 d. Seime įvykusioje apskrito stalo diskusijoje „Lietuvos ambicijos ir galimybės atsinaujinančios energetikos srityje”.

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)


Atgal į: Aplinkos apsaugos komitetas svarstys Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo įgyvendinimo eigą