Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-03-19

2011 03 22 LUNI Kaunas. Andrius Slavickas. Sunkios atominių elektrinių avarijos

Publikuota: Energetika, Renginiai, įvykiai

Kovo 22 d., antradienį, 18:00 val., Kauno Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į lektoriaus Andriaus Slavicko (Lietuvos energetikos institutas) paskaitą „Sunkios atominių elektrinių avarijos”. Paskaita vyks VU Kauno humanitarinio fakulteto 13 auditorijoje (Muitinės g. 12, Kaunas).

Renginys facebook’e

Neseni įvykiai Fukušimos atominėje elektrinėje (Japonija) vėl sukėlė diskusijas plačiojoje visuomenėje atominės energijos saugumo klausimu. Tačiau visuomenės informavimo priemonės, neturėdamos pakankamai žinių ir supratimo apie atominę energiją ir jos saugą, pateikia netikslią informaciją, todėl kyla įvairių spekuliacijų apie įvykius Japonijoje ir atominių elektrinių saugą apskritai. Vis dėlto visuomenės nuomonė apie branduolinę energetiką ir jos saugą yra labai svarbi, kadangi būtent ji formuoja daugelio šalių politiką atominės energijos plėtros ir gyvavimo klausimu.

Apie pagrindines atominių elektrinių avarijas, kurios pakeitė požiūrį į atominės energijos saugumą, jų priežastis, eigą ir pasekmes kalbės Lietuvos energetikos instituto doktorantas Andrius Slavickas, dirbantis Branduolinių įrenginių saugos laboratorijoje. Pranešimo metu bus gilinimasi į pagrindines sunkias atominių elektrinių avarijas (TMI-2, Černobylio ir, žinoma, Fukušimos atvejai), kalbama apie branduolinių įrenginių saugą apskritai, apie saugos reikalavimus ir galimybes užtikrinti saugią atominę energetiką.

Žemėlapis, kaip rasti auditoriją:

LUNI informacija

Patiko (0)


Atgal į: 2011 03 22 LUNI Kaunas. Andrius Slavickas. Sunkios atominių elektrinių avarijos